Mesaj Panosu

Google Aramalarından CV'min Silinmesini Talep ediyorum

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 39670

MesajTarih: 27/5/2017, 14:02    Mesaj konusu: Google Aramalarından CV'min Silinmesini Talep ediyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Sn. Yönetici arkadaşlar,
İsim ve soyismimde aratma yapıldığında direkt pdf formatında cv'im ortaya çıkmaktadır.
Googledan silinmesi veya görünmemesi için yardımınız rica. Tşkler.

!  cv'niz kaldirilmistir...
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 14

MesajTarih: 27/5/2017, 14:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] buradan mesaj atsaydınız keşke .

O dosyanın oldugu basligi bulabilirseniz sürec daha da hızlanır aslında . [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] burada bir başlık var ama ben bulamadim sizin dosyanızın oldugunu
Üst Bölüm

Üye
Üye

MesajTarih: 30/5/2017, 10:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Malesef burada bulamadım google'dan tıklattığımzda karşıma çıkan bağlantı şu:

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

Daha önce burada paylaşmıştım ama dosya içerisinde yok.

Google ile iletişime geçmem sorunu çözer mi yoksa sonsuza dek kurtulamayacak mıyım?
Üst Bölüm

Üye
Üye

MesajTarih: 31/5/2017, 08:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında konunun özü şu, çok daha önce böyle bir talebim olmuştu ve kaldırılmıştı buna rağmen gözükmektedir.

Açtığım konu şudur;

Açılan sayfa şudur;

Yani konu muhenidiz.net 'e açılmış, dosya muhendisizbiz.net'ten ulaşılmaktadır.

Bu arada Qmer nickli üyelik bana aitti, siteye uzun süre giremeyince hem şifremi unuttum hem kullandığım mail adresi değişti ve hesabı kurtaramayıp yeni üyelik açtım.
Üst Bölüm
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok DADA ile ilgili soru icin Yardımınızı... kotukedi Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 0 24/1/2009, 21:35 Son gönderilen mesajlar
kotukedi
Yeni mesaj yok İthalat Talep Formu haramiturk Endüstri Mühendisleri 0 18/11/2008, 10:33 Son gönderilen mesajlar
haramiturk
Yeni mesaj yok Talep Tahmini projesi hd85 Endüstri Mühendisleri 0 2/7/2009, 11:11 Son gönderilen mesajlar
hd85
Yeni mesaj yok Talep Tahmin Yöntemleri hd85 Endüstri Mühendisleri 0 17/6/2009, 10:18 Son gönderilen mesajlar
hd85
Yeni mesaj yok TALEP TAHMİNİ PROJESİ keas Endüstri Mühendisleri 2 27/6/2011, 14:08 Son gönderilen mesajlar
keas
Yeni mesaj yok iş yerleri için satın alma talep formu. saktas Önerdikleriniz 0 11/11/2014, 10:30 Son gönderilen mesajlar
saktas
Yeni mesaj yok ORTA ÖLÇEKLİ BİR FİRMADA TALEP TAHMİN... keas Endüstri Mühendisleri 0 27/6/2011, 13:41 Son gönderilen mesajlar
keas
Yeni mesaj yok Google SketchUp 7 miramax Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 0 20/10/2009, 14:33 Son gönderilen mesajlar
miramax
Yeni mesaj yok Google 3d atölyesi miramax Önerdikleriniz 0 13/1/2009, 20:45 Son gönderilen mesajlar
miramax
Yeni mesaj yok Google'a gerçek rakip torlak Genel Sohbet 1 18/3/2009, 02:06 Son gönderilen mesajlar
aabanozcu

Kod Çalışma Süresi = 0.0401 saniye, SQL Sorgu Adedi = 23, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,