Mesaj Panosu

BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN GELMEDİ.
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 46999

MesajTarih: 26/5/2017, 19:02    Mesaj konusu: O kadar yükleme yaptım puan gelmedi hala Alıntıyla Cevap Gönder

admin merhaba bayağı bir yükleme yaptım malesef puan gelmedi hala lütfen yardımcı olurmusun çok acil puana ihtiyacım var lütfen yardım ?

!  Size ait olmayan yada sitemizde paylaşılmış yada google'da çok rahat bulunabilecek dökümanları sitemizde aktardiğinizdan puan kazanamamissiniz ki bu tip dosyaları paylaşmaya devam ettiğiniz sürece de kazanamayacaksınız

Bunun dışında Sizin ihtiyaçlarınıza göre puanlar eklenmez .Yani sizin 20 puana ihtiyacınız var diye eklediginiz cizim icin 20 puan yada bir dokuman icin 10 puan verilmez puan kazanmanın bir standartı vardır yani bir üst limit ve bir alt limiti .paylaşma ve puan kazanma bir sürectir .siz paylasmaya devam etmeli ve baskalari da sizin dosyalarınızı indirmelidir ki arzu ettiğiniz puanlara erişebilin.

Daha detaylı bilgi icin assagida yazan basliklari tek tek inceleyiniz .

Alıntı:
1- nasil puan kazanirsiniz : (kendinize ait staj defteri, ders notu, çizimler, projeler. .vb paylaşarak)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

2- eklenti ozelligi ile nasil 40-45 mb'a kadar Nasıl dosya eklersiniz ( rar'layarak upload ediniz )

3- eklenti ozelligi disinda hangi yontemler ile dosya yukleyebilirsiniz

4- hangi durumlarda puanlarim artar hangi durumlarda puanlarim azalir , Hangi durumlarda puan kazanamam

--------------

Alıntı:
BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN GELMEDİ.

Elimde paylaşabileceğim materyal yok ne yapmalıyım?

Paylaşımlara verilen puanlar neden bu kadar az?

Yeni üye oldum ve döküman paylaşımı yapmak istiyorum

Puan sistemi neye(kime) göre yapılıyor ?

SADECE 1 PUANA İHTİYACIM VAR

nasıl puan kazanacağım?

Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 14

MesajTarih: 26/5/2017, 19:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HANGİ KISMI ANLAMADINIZ

DOSYALAR SİZE AİT DEGİLSE,GOOGLE DAN BULUNMUSSA YADA BU SİTEDE DAHA EVVEL PAYLASMISSANIZ PUAN KAZANAMAZSINIZ

size ait olmayanlar iceriklerden, ebooklardan ve google'da cok rahat bulunabilecek öğrenci -öğretmen sunumlarından puan kazanamazsınız .staj defterleri , cizimler .vb (size ait olmak sartiyla .) paylasmaya calisiniz.

---

ebook paylaşmaya devam etmeyin keza puan kazanamayacaksınız . size ait olmayan,google'da cok rahat bulunabilecek veya sitemizde zaten yayınlanmış tez-proje-ders notlarından puan kazanamazsınız .

---

paylaştıgınız dosyaların tamamı alıntı ya google'da ya diger forum sitelerinde yada sitemizde zaten paylaşılmakta bu acidan kendi staj defterlerinizi yada makine projelerinizi paylaşmadan bitirme projelerini indiremezsiniz . (puanlarınız bu acidan hala ''0'' ki dikkat ettiyseniz tüm dosyalarınızın puanları 0 keza tamamı alıntı . )

---

Paylaşımlarınıza istinaden puan kazanamamışsınız keza google'dan alıntı, forumlardan alıntı, size ait olmayan, çok rahat bulunabilecek yada zaten bizden (ç)alınmış dökümanlar icin puan kazanamazsınız .

---

a305,google,diger forumlar, zaten bizden arak, vasat, mühendislik değil teknik lise , iceriginde reklam olan .vb dosyaları paylaşmayın yada puanlamayın değerli üye .

----------

üyelerimizin istegine yada ihtyacına göre puanlari guncellenmemektedir .siz paylasmaya devam ettiginiz sürece artmaya, baskalarinin dokumanlarını da indirmeye devam ettiginiz sürece dusmeye devam edecektir .

kendinize ait staj defteri, makina projesi .vb paylastiginiz sürece puanlarınızın daha yüksek artacagini unutmamalisiniz .dokumanlar size ait degilse, alıntı ise, forum & google yada odev sitelerinde zaten bulunmakta ise bir mühendislik sitesine yakışmayacak basitlikyeyse yada sitemizde zaten aktarılmıs ise sitemizde paylasimini yapmayınız .
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 48870

MesajTarih: 26/6/2017, 20:18    Mesaj konusu: Puan sorunu Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın admin ; İki adet yapmış olduğum arduino ve baskı amfi devresi ta8210 projemi yükledim . Acil lazım olan döküman için 10 ekstra puana ihtiyacım var . Şimdiden teşekkür ederim , iyi bayramlar
 ! 
üyelerimizin puan istegine yada beklentisine gore puan guncellemesi yapılmaz ayrıca tezler size ait değil,sitemizde zaten yayınlanmıs yada google'da bulunabiliyorsa malesef puanlarınız guncellenmez .

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] alıntılanan yer [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] bu basliginiz icin ise pualarınız guncellenmistir ..
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: Puan sistemi neye(kime) göre yapılıyo... Qmer Yönetime Mesaj 7 25/4/2014, 12:30 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 3 Hafta olacak hala PUAN gelmedi ayhan_dnr Yönetime Mesaj 2 21/5/2014, 23:18 Son gönderilen mesajlar
ayhan_dnr
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 gün önce yükleme yaptım ancak puan ... metalertan Yönetime Mesaj 0 19/2/2009, 22:12 Son gönderilen mesajlar
metalertan
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz sabahtan beri yükleme yaptım puan yok metalertan Yönetime Mesaj 1 5/2/2009, 21:28 Son gönderilen mesajlar
huso
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Hangi döküman kaç puan,Yazdığım puand... makinemuhonr Yönetime Mesaj 0 21/2/2017, 12:29 Son gönderilen mesajlar
makinemuhonr
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz FTP için Mesaj yolladım fakat cevap g... LosTSouL Yönetime Mesaj 1 22/6/2009, 17:50 Son gönderilen mesajlar
aabanozcu
Yeni mesaj yok ees mühendislik programının 1. ders n... şeref Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 4 6/5/2009, 15:50 Son gönderilen mesajlar
şeref
Yeni mesaj yok DİLBER HALA SÖZLÜĞÜ miramax Genel Sohbet 6 13/2/2009, 14:38 Son gönderilen mesajlar
aabanozcu
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 dosya yükledim puanım hala 2 alemdar Yönetime Mesaj 1 7/10/2008, 10:30 Son gönderilen mesajlar
torlak
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz hala geliştirmekte Olduğum Not defteri ercanskose Delphi/Pascal 0 14/2/2009, 15:40 Son gönderilen mesajlar
ercanskose

Kod Çalışma Süresi = 0.0462 saniye, SQL Sorgu Adedi = 23, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,