Mesaj Panosu

COSMOSWORKS ADINA HERŞEY (TÜRKÇE ) 26 MB

Mesaj Panosu

CosmosWorks

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17593

MesajTarih: 15/10/2008, 12:41    Mesaj konusu: COSMOSWORKS ADINA HERŞEY (TÜRKÇE ) 26 MB Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar müthiş pdf ler zor bulunur biraz yardım edebildi isem sizlere ne mutlu bana içinde 25 adet pdf var çok kolay öğrenebilirsiniz

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

Dosyayı direk sitemizden çekebilirsiniz

File Details:
File Name is: cosmosworksegitimnotlari.rar
File Size is: 24.12MB
Your file was uploaded to: [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

!  Üyelerimiz sitemize 25 mb 'a kadar direk olarak dosya yukleyebilmektedirler.

Detaylar [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
Müteşekkir Olan Üyeler
2 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Co.Admin
Co.Admin
Durum:Offline
Üye No: 92

MesajTarih: 15/10/2008, 13:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne yazıkki bu ekledikleriniz çeşitli başlıklarda defalarca paylaşıldı.Topluca upload ettiğiniz icin basligi silmiyorum .Üyelerimizden ricamiz olarak ; Özellikle cad ,cam, cae (mastercam,catia,solid,autocad.vb) pdf ,doc .vb türdeki buldugunuz kitapları artık paylaşmayın .Sitemiz bu tip dokumanlar acisindan cidden essiz bir arsiv niteligi tasimakta.Ancak ayni dosyalarin farkli basliklar altında defalarca paylasilmasi takdir edersinizki onaylayabilecegimiz bir durum olmazdı.

Üyelerimiz kendilerine ait olan bir video yada sitede paylasilmadigindan emin oldukları bir egitim videosu (reklam olmayacak) varsa ,gene kendilerine ait olan bir eğitim kitabi varsa bunlari da paylasabilirler.

Üyemizin iyi niyeti gozetilerek puanlari aktarilmistir ,Bu yazımı tüm üyelerimizin gorebilmesi adina mesajı ''Duyuru'' Kısmına tasiyorum .

İndireceginiz dosyanin icerigini aynı sekilde bu basliklarda bulabilirsiniz.

Tüm üyelerimize anlayışlarından ötürü çok teşekkür ederiz.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

CosmosWorks

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Ansys Workbench Türkçe Eğitim Videoları burakoz1989 ANSYS 146 8/6/2018, 17:13 Son gönderilen mesajlar
CanerKK
Yeni mesaj yok Önemli: Cosmosworks Türkçe Eğitim notları huso CosmosWorks 13 15/1/2011, 17:25 Son gönderilen mesajlar
miramax
Yeni mesaj yok Önemli: Teknik resim hakkında herşey huso Önerdikleriniz 3 29/9/2014, 13:08 Son gönderilen mesajlar
Helezon
Yeni mesaj yok Önemli: Kaynak Hakkında Herşey Full huso Kaynak & Lehimleme 3 29/4/2008, 14:08 Son gönderilen mesajlar
ermansau
Yeni mesaj yok Önemli: kaynak ve kaynakçılık hakkında herşey huso Kaynak & Lehimleme 0 22/1/2008, 22:17 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: KAYNAK ÜZERİNE HERŞEY...(GEDİK KAYNAK) sedatsaritas Kaynak & Lehimleme 0 4/5/2009, 10:13 Son gönderilen mesajlar
sedatsaritas
Yeni mesaj yok Önemli: Türkçe Ansys Notları huso ANSYS 25 24/10/2013, 17:57 Son gönderilen mesajlar
hazelnut
Yeni mesaj yok Önemli: C# Complete Referance (Türkçe ) maximen VB/C,C++,/Fortran 9 25/8/2008, 16:18 Son gönderilen mesajlar
abesis1
Yeni mesaj yok Önemli: Türkçe Statik Notları miramax İnsaat Mühendisleri/Mimarlar 2 18/7/2018, 12:18 Son gönderilen mesajlar
kadomado
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önemli: ASP Eğitim Videoları [Türkçe] miramax PHP/ASP/HTML/CGI/JAVA/PYTHON 3 2/1/2016, 13:57 Son gönderilen mesajlar
markasyan

Kod Çalışma Süresi = 0.0541 saniye, SQL Sorgu Adedi = 25, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,