Mesaj Panosu

sabahtan beri yükleme yaptım puan yok

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 2585

MesajTarih: 5/2/2009, 21:09    Mesaj konusu: sabahtan beri yükleme yaptım puan yok Alıntıyla Cevap Gönder

abi sabahtan bu yana yükleme yaptım 49 puan verildi ama yarım saat önce de bir yükleme yaptım catia video ile ilgili fakat puan werilmedi 2 aattir sadece 1 puan için çalışıyorum yaws
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM

Co.Admin
Co.Admin
Durum:Offline
Üye No: 92

MesajTarih: 5/2/2009, 21:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

güncellendi.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

Mesaj Panosu

Yönetime Mesaj

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Duyuru: BİRÇOK YÜKLEME YAPTIM FAKAT HALA PUAN... matgon Yönetime Mesaj 102 26/6/2017, 20:18 Son gönderilen mesajlar
Ekn07
Yeni mesaj yok Önemli: Puan sistemi neye(kime) göre yapılıyo... Qmer Yönetime Mesaj 7 25/4/2014, 12:30 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 gün önce yükleme yaptım ancak puan ... metalertan Yönetime Mesaj 0 19/2/2009, 22:12 Son gönderilen mesajlar
metalertan
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz SABAHTAN BERİ BEKLİYORUM PUANIM NERDE... KWONDO Yönetime Mesaj 1 12/3/2008, 22:11 Son gönderilen mesajlar
falconmare
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Hangi döküman kaç puan,Yazdığım puand... makinemuhonr Yönetime Mesaj 0 21/2/2017, 12:29 Son gönderilen mesajlar
makinemuhonr
Yeni mesaj yok Mesaili Puantaj Programı (Ben yaptım :) turunc Excell/MS yazilimlari 4 16/3/2014, 13:44 Son gönderilen mesajlar
sarhosch
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 upload yaptım ,puanlar eklenmedi ma... spartakus48 Yönetime Mesaj 0 1/11/2011, 11:11 Son gönderilen mesajlar
spartakus48
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz DOSYA YÜKLEME u_bilgi Yönetime Mesaj 2 18/3/2017, 09:10 Son gönderilen mesajlar
u_bilgi
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Yükleme sorunu Aslı Emine Yönetime Mesaj 1 30/11/2016, 23:24 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Yeni mesaj yok Yükleme yapamıyorum Mojima Yönetime Mesaj 0 18/2/2012, 18:10 Son gönderilen mesajlar
Mojima

Kod Çalışma Süresi = 0.0363 saniye, SQL Sorgu Adedi = 23, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,