Mesaj Panosu

Üyelerimizin Dikkatine ...(Özellikle yeni üyelerimiz !)

   Mesaj Panosu

    Haberler/Duyurular

Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Co.Admin
Co.Admin
Durum:Offline
Üye No: 92
Kayıt: 05.11.2006
Puan: 1898
Mesajlar: 27180
Şehir: İstanbul(zeytinburnu,aslen aydın)

MesajTarih: 27/2/2013, 19:35    Mesaj konusu: Üyelerimizin Dikkatine ...(Özellikle yeni üyelerimiz !) Alıntıyla Cevap Gönder
Özellikle yeni üyelerimizin sitemizde karşılaştığı bazı konularla ilgili olarak yardımcı olmak istiyorum .Lütfen aşşağıdaki kurallara, uyarılara dikkat ediniz .İlerde üyelerimize herhangibir hatirlatma & bilgilendirme mesajı geçersek bu sayfadan referans vericem .

Arrow Puanlarınız yalnız aşşağıdaki dosya & paylaşım türleri ve bahsi geçen diğer koşullarda güncellenir

1- Exclamation ** cad/cam çizimleriniz&analizleriniz,şemalarınız,baskılarınız,ders notlarınız,staj dosyaları,bitirme projeleri,

kodlarınız/programlarınız(c/c++,php,asp..vb) yada toefl/ingilizce dökümanları..vb


(MEGEP dökümanları ..vb , sitemizde daha evvel paylaşılmış dökümanlar, ödev sitelerinin zaten bizden (ç)aldığı projeler, tezler yada google'da aratınca direk bulunabilecek dosyalardan puan kazanamazsınız !!!)

Alıntı:
Ebook'lardan puan kazanabilir miyim ?


Hayır kazanamazsınız !

(Bir bitirme projesi, staj defteri .vb indirmek istiyorsaniz gene kendinize ait bir tez, proje vermeniz bizim için önemli bir kıstas bu açıdan paylaşım esnasında denk dökümanların aktarılmasını önemsiyoruz.)

Alıntı:
Elimde Büyük boyutlu yazılımlar var bunları paylaşmak istiyorum , Sorun olur mu ?

Yasal olmayan İçerik silinerek, Üyeliğiniz sonlandırılır !


(Freeware, yada deneme sürümü buldugunuz mühendislik yazılımlarını ise bu kısımda paylaşabilirsiniz, bu tip demo yazılım paylaşımlarınızda puan kazanamazsınız ! )

Kod:
http://muhendisiz.net/viewforum.php?f=192


Tez, proje, ödev paylaşımı hakkında diğer detayları burada bulabilirsiniz
(Gizli içerikten bakabilirsiniz)


Gizli: 
Alıntı:
Sitemize ,hangi alanda okuyor ,çalışıyor yada ilgi gösteriyor iseniz o alanda teknik makale yada dokuman

eklemelisiniz.(cad/cam çizimleriniz&analizleriniz,şemalarınız,baskılarınız,ders notlarınız,staj dosyaları,bitirme projeleri,

kodlarınız/programlarınız(c/c++,php,asp..vb) yada toefl/ingilizce dökümanlarınız bile olabilir...)


Bölece bu yüklediginiz dosyalar araciligi ile puanlar kazanırsınız ve istediginiz dosyayı aninda indirebilirsiniz.

(TÜM KULLANICILARIMIZA ''EKLENTİ '' YÖNTEMİ İLE DOSYA YÜKLEMELERİNİ ÖNERİYORUZ .)1-****--Bu yükleme seçeneğinde kullanıcılar dosyalarınızı indirdikçe otomatik olarak puan kazanirsiniz!! (Üyelerimiz kendi dosyalarını indirmeye çalıştıklarında puan kaybedeceklerini unutmamalidirlar)


[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

özelliğini inceleyiniz (45 mb tekil dosya limitiniz var ,ve adminler kullanicilar indirsin indirmesin size diger yontemlerdeki gibi sabit bir puan yollarlar,tabiki gene indirip/inceledikten sonra. )

-Mesaj acarken girdiginiz ekranın altında bulunan''eklenti gonder '' başlığından dosyanızı göndermeye başlayabilirsiniz

- upload ettikten sonra dosyanızın tam adresi ekranda gözükecektir.Bu link mesaj içeriğinde otomatik olarak gözükür.


2-**-- GOOGE DRIVE, YANDEX DISK, RAPIDGATOR ..vb linklerini ''eklenti ''sistemi ile sitemize ekleyip puan kazanabilirsiniz.


****DİLERSENİZ sitemizde bulunan Dosyalardan rapidgator,datafile,uploaded,mega.co.nz,yandex, google..vb linkleri ile ekli olanları eklenti sistemi ile sitemize ekleyebilirsiniz.rapidgator,yandex, google..vb linkleri ile ekli olan dosyaları aynı başlığın altında olmak kaydı ile ''eklenti sistemine'' ekleyebilirsiniz..Bölece dosyalardan hem indirildikçe puan kazanırsınız hem de adminler size ilk kez siz paylaşmıssınız gibi puan aktarırlar..Bu yöntem ile dosyaların yıllarca silinmeden kalmasını garanti altına da almış olursunuz..Tekil Dosya limitiniz bu sistem ile 45 mb'dır.


Puan kazanmak için açtığınız Başlıklarınız (dosyalarınızı/dokumanlarınızı tanıttığınız başlık )

[b]Bölüm farketmeksizin
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] Kısmında açınız. Bu durum Gen.mod/adminlerimizin işlerini kolaylaştıracaktır!!****

2- Exclamation Üyelerimize solidworks & catia & autocad konularinda yardimci olarak da puan kazanabilirsiniz ancak yardımda bulunduğunuz mesaj hakkaten makul, mantıklı ve üyelerimize yardım eder cinsten olmalı

Konu ile ilgili tüm detaylar (gizli içerikten okuyabilirsiniz.)


Gizli: 
Alıntı:
3-**-- Üyelerimizin '' İstekler '' Kısmında açmış oldugu yada '' Autocad/solidworks/catia..vb ile ilgili sormus oldugu sorunlarla '' birebir ilgilenen ve üyelerimize verdikleri cevapların üyelerimizin sorunlarını cozumleyici oldugunu gozlemledigimiz durumlarda ; Yardımcı olan üyeye belirlenen puan aktarılır.

BU gibi durumlarda üyelerimizin puan kazanabilecekleri kısımlar ise ;

İSTEKLER

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

AUTOCAD /CATİA /SOLİDWORKS SORU(N)LARINIZ

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (autocad ile ilgili sorunlar icin)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (solidworks ile ilgili sorunlar icin)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (catia ile ilgili sorunlar icin )

.
.vb3- Exclamation Paylaşmak istediğim dosya 45 mb 'dan çok büyük mesela 300 -500 mb 'lik yada 10 gb'lik bir döküman nasıl paylaşabilirim ?

Detaylar (gizli içerikten detaylara ulaşabilirsiniz)

Gizli: 
Alıntı:
45 mb 'dan büyük dosyalar için [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] yada [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] adreslerini de kullanabilirsiniz ..


-*-*-*-*-*-**--**--*-**-*-**-*-------------**-*-*-*-*-*-*-*-


Siz normal bir sekilde paylasimlarinizi yapip linklerinizi (google yada yandex linklerini !!) sitemizde paylasirsaniz biz sizin adiniza dosyalari siteye yükler ve puanlarınızı güncelleriz .


Exclamation
Alıntı:
[b]NOT:Lütfen dosyalarınızın tamamını rar'layarak ve iceriginde reklam & sifre ..vb olmadigindan emin olarak upload ediniz..iceriginde reklam & sifre olan dosyalar sitemizde paylasilmamaktadir.**********

Eğer eklenti sistemini kullanmakta zorlanıyorsanız, hata alıyorsanız yada uploaded dışında farklı bir yöntem ile dosyalarınızı eklemek istiyorsaniz aşşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz :


Alıntı:
box.com , mediafire.com, dropbox.com, google drive (https://drive.google.com)Siz normal bir sekilde paylasimlarinizi yapip linklerinizi (box,mediafire,dropbox..vb) sitemizde paylasirsaniz biz sizin adiniza dosyalari siteye yükler ve puanlarınızı güncelleriz .


Exclamation
Alıntı:
NOT:Lütfen dosyalarınızın tamamını rar'layarak ve iceriginde reklam & sifre ..vb olmadigindan emin olarak upload ediniz..iceriginde reklam & sifre olan dosyalar sitemizde paylasilmamaktadir.


--------------------**********---------

-KAZANDIĞINIZ PUANLARI SAYFANIN EN ÜSTÜNDE SİTEYE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA GÖREBİLİRSİNİZ

Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Co.Admin
Co.Admin
Durum:Offline
Üye No: 92
Kayıt: 05.11.2006
Puan: 1898
Mesajlar: 27180
Şehir: İstanbul(zeytinburnu,aslen aydın)

MesajTarih: 19/12/2013, 14:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderPUAN KAZANMAYA ÇALIŞIRKEN ANIMSAMANIZ GEREKENLER

(10 yıldır üyelerimize yaptigimiz uyarılardan birkaçı .....Lütfen dikkate alınız )


 ! 
Alıntı:
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (ebook paylasimi yapmayın !...) Kendinize ait tez,proje, çizim ..vb paylaşırsanız gerektiği ölçüde puanlarınız güncellenecektir.


------------

Alıntı:
döküman paylaşmaya devam ettiğiniz sürece puanlarınız artacak , başkalarının dökümanlarını indirdiğiniz sürece de puanlarınız azalacaktır ..Puan eklenmiş siz de dosya indirmişsiniz puanınız düşmüş..Paylaşmaya devam ettikce puanlarınızı güncelleyeceğiz ..


----------

Alıntı:
(MEGEP dökümanları .vb , sitemizde daha evvel paylaşılmış dökümanlar, ödev sitelerinin zaten bizden (ç)aldığı projeler, tezler yada google'da aratınca direk bulunabilecek dosyalardan puan kazanamazsınız !)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]


----------

Alıntı:
Kendinize ait tez,proje, çizim ..vb paylaşırsanız gerektiği ölçüde puanlarınız güncellenmeye devam edecektir.

Dosya paylaşmaya devam ettikçe puanlarınız artacak, siz dosyalar indirdiğiniz sürece de puanlarınız azalacaktır.


----------
Alıntı:

paylastiginizi iddia ettiğiniz dokumanlar alıntı ise , sitemizde zaten paylaşılmıs ise, google'da direk aratılınca cıkıyorsa, ödev sitelerine düşmüşse ! , bir mühendislik sitesine yakışmayacak kadar basitse bu tip paylaşımlarınız ya silinir yada puanları sıfırlanarak paylaşılır ve puan da kazanamazsınız.Bu durum yaklaşık 10 yıldır böle .

Nasıl puan kazanırsınız kısmını tekrar inceleyin .


[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]


-----------

Alıntı:
üyelerimizin istegine yada ihtyacına göre puanlari guncellenmemektedir .siz paylasmaya devam ettiginiz sürece artmaya, baskalarinin dokumanlarını da indirmeye devam ettiginiz sürece dusmeye devam edecektir .

kendinize ait staj defteri, makina projesi .vb paylastiginiz sürece puanlarınızın daha yüksek artacagini unutmamalisiniz .dokumanlar size ait degilse, alıntı ise, forum & google yada odev sitelerinde zaten bulunmakta ise bir mühendislik sitesine yakışmayacak basitlikyeyse yada sitemizde zaten aktarılmıs ise sitemizde paylasimini yapmayınız .


---------------

Alıntı:
paylastiginizi iddia ettiğiniz dokumanlar alıntı ise , sitemizde zaten paylaşılmıs ise, google'da direk aratılınca cıkıyorsa, ödev sitelerine düşmüşse ! , bir mühendislik sitesine yakışmayacak kadar basitse bu tip paylaşımlarınız ya silinir yada puanları sıfırlanarak paylaşılır ve puan da kazanamazsınız.Bu durum yaklaşık 10 yıldır böle .

Nasıl puan kazanırsınız kısmını tekrar inceleyin .


[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

Sitemize ,hangi alanda okuyor ,çalışıyor yada ilgi gösteriyor iseniz o alanda teknik makale yada dokuman

eklemelisiniz.(cad/cam çizimleriniz&analizleriniz,şemalarınız,baskılarınız,ders notlarınız,staj dosyaları,bitirme projeleri,

kodlarınız/programlarınız(c/c++,php,asp.vb) yada toefl/ingilizce dökümanlarınız bile olabilir.)

Bölece bu yüklediginiz dosyalar araciligi ile puanlar kazanırsınız ve istediginiz dosyayı aninda indirebilirsiniz.

Tabi unutmamalısınız ki siz başkalarının döküman & tez & proejelerini indirdikçe belirlenmiş olan puan hesabinizdan düşecektir yani siz paylaştıkça puanlarınız artacak , başkalarının dosyalarını indirdikçe azalacaktır-----------

Alıntı:
paylaşmaya devam etmeniz ve üyelerin sizlerin eklemiş olduğu dosyaları indirmesi önemli bir kıstas.

Yüksek puanlar için;

ise kendinize ait yada sitemizde paylaşılma imkanı olmayan staj defteri, bitirme projeleri, makina projeleri, inşaat projeleri
, çizim arşivleri, kendi el yazınız ile ders notları(scan edilmis) .vb dökümanları paylasmaniz gerekmektedir.

google'da yada yerli & yabanci ödev sitelerinde paylaşılmış olan dökümanlardan puan kazanamazsınız.puan isteklerinden evvel bu uyarılara tekrar göz atmanız faydanıza olacaktır . (Tüm üyelere!)
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   


Yeni Başlık Gönder
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz   

   Mesaj Panosu

    Haberler/DuyurularForum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indirebilirsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!


Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Aramıza Hoşgeldiniz Mühendis -Teknike... hcozalp Genel Sohbet 271 10/6/2017, 15:34 Son gönderilen mesajlar
safaky
Yeni mesaj yok Duyuru: yönetici arkadasların dikkatine!! by_EpYn Uploadlar 0 6/7/2009, 14:26 Son gönderilen mesajlar
by_EpYn
Yeni mesaj yok Önemli: Ankara'da özellikle makinacılara sta... huso Staj İlanları 0 6/3/2009, 16:33 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: Solidworks toolbox 'a yeni değer eklemek huso Solidworks Görsel Derslerimiz 28 26/5/2016, 16:45 Son gönderilen mesajlar
M4gn3tic
Yeni mesaj yok Önemli: türkçe catia notları(yeni başlayanlar... kemalitu Catia 274 7/11/2017, 12:06 Son gönderilen mesajlar
aydogan33
Yeni mesaj yok Önemli: Yeni üye oldum ve döküman paylaşımı y... ermancabuk Yönetime Mesaj 6 3/5/2017, 19:20 Son gönderilen mesajlar
silver_wolf
Yeni mesaj yok Sitemizin & Üyelerimizin İstatis... huso Haberler/Duyurular 1 23/9/2008, 23:58 Son gönderilen mesajlar
torlak
Yeni mesaj yok İşyerimdeki Problem,özellikle teknik ... Broşçu Genel Sohbet 5 30/6/2009, 15:33 Son gönderilen mesajlar
isuldur
Yeni mesaj yok muhendisiz.net üyelerinin dikkatine!!!! by_EpYn Haberler/Duyurular 0 26/3/2008, 02:36 Son gönderilen mesajlar
by_EpYn
Yeni mesaj yok Mühendis arkadaşlarımın dikkatine Projetor Genel Sohbet 3 9/10/2016, 13:37 Son gönderilen mesajlar
fiducia

Kod Çalışma Süresi = 0.0891 saniye, SQL Sorgu Adedi = 24, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,
Powered by phpBBPano Güvenliği

138609 Saldırı girişimi engellendi