Mesaj Panosu

Mesaili Puantaj Programı (Ben yaptım :)

Mesaj Panosu

Excell/MS yazilimlari

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19482

MesajTarih: 11/4/2009, 12:53    Mesaj konusu: Mesaili Puantaj Programı (Ben yaptım :) Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar kendi oluşturduğım ve kullandığım MESAİLİ PUANTAJ Programı Excelde hazırladım.
Kullanım şekli:
Çalışmaya başlarken C1 hücresine işlem yapacağınız tarihi girin. (Ör. 01.04.2009 ) (En Önemliside bu)
Sonra C sütununa personel isimlerini yazın ve Personelin o günkü puantaj durumunu karşısına yazın aşağıdaki gibi
X Çalışılan gün
H Haftalık izin günü
R Rapolu olduğu gün
İ İzin günü
Ü Ücretsiz izin günü
D Devamsızlık günü
RT Resmi tatil günü
Y Yarım yevmiyeyi ifade ediyor
Gizle ve Göster butonları mesai sutünunu gizlemeye ve göstermeye yarıyor.
unutmayın bir sütünda iki hücre var bunların sol tarafı Puantaj sağ tarafı ise mesai dir. Zeten herşey çok açık olduğu için daha fazla ayrıntıya girmenin faydası olamaz diye düşünüyorum. Kullanmaya başlayınca bana hak vereceksiniz sorunlarınız veya sormak istedikleriniz olursa buradan cevaplarım. Şimdiden kolay gelsin.

En son turunc tarafından 11/4/2009, 14:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 13983

MesajTarih: 11/4/2009, 13:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paylasiminiz icin tesekkürler

dosyanizi ace, gtar, gz, rar, tar, zip uzantilarina sahip olacak sekilde sIkIstIrarakta siteye ekleyebilirsiniz, ki bunlardan en cok kullanilani rar dir. Örnegin xlk dosyanizi winrar da sIkIstIrarak eklenti modundan sorunsuz bir sekilde siteye yükleyebilirsiniz. Yani xlk uzantsini xls e degistirmenize gerek yok o sekilde de rar icerisinde siteye eklenebilir.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Üye
Üye
Üye No: 19482

MesajTarih: 11/4/2009, 14:06    Mesaj konusu: sizede teşekkürler Alıntıyla Cevap Gönder

hiç aklıma gelmemişti şuan rar olarak çevirdim.
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 25177

MesajTarih: 30/12/2013, 22:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paylaşım için teşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Üye No: 26989

MesajTarih: 16/3/2014, 13:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TEŞEKKÜRLER Smile
Üst Bölüm
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Excell/MS yazilimlari

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: Tolerans Programı ilowed Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 0 11/4/2010, 17:51 Son gönderilen mesajlar
ilowed
Yeni mesaj yok Önemli: scada programı isuldur PLC Sistemleri(Siemens,S7-200,HMI,Scada,simülatörler.vb) 0 13/4/2008, 14:59 Son gönderilen mesajlar
isuldur
Yeni mesaj yok Önemli: Birim Çeviri Programı miramax Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 2 8/11/2016, 18:32 Son gönderilen mesajlar
keltikli1994
Yeni mesaj yok Önemli: mukavemet programı ,hesaplar miramax Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 109 27/2/2017, 17:28 Son gönderilen mesajlar
snacak67
Yeni mesaj yok Önemli: termodinamik hesaplamalar programı by_EpYn Endüstri Mühendisleri 66 26/5/2017, 13:52 Son gönderilen mesajlar
ulumemoo
Yeni mesaj yok Önemli: Doğalgaz boru çapı hesap programı huso Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 2 14/12/2013, 00:15 Son gönderilen mesajlar
mustafa699
Yeni mesaj yok Önemli: Soğuk hava depoları - Soğutma yükü he... grin Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 14 15/2/2013, 20:32 Son gönderilen mesajlar
hazelnut
Yeni mesaj yok Önemli: çeviri programı aklınıza gelen her bi... alaattin_34 Freeware/Demo Mühendislik yazılımları 4 19/11/2013, 16:07 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz sabahtan beri yükleme yaptım puan yok metalertan Yönetime Mesaj 1 5/2/2009, 21:28 Son gönderilen mesajlar
huso
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 2 upload yaptım ,puanlar eklenmedi ma... spartakus48 Yönetime Mesaj 0 1/11/2011, 11:11 Son gönderilen mesajlar
spartakus48

Kod Çalışma Süresi = 0.0554 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,