Mesaj Panosu

Catia Kitabı Önerileriniz
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Önerdikleriniz

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19575

MesajTarih: 18/5/2009, 21:15    Mesaj konusu: Catia Kitabı Önerileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

Butun Arkadaslara merhaba,

Ben bos zamanlarinda Catia calisiyorum. Universitede okurken 4. sinifin 1. doneminde gostermistiler. Fakat pek iyi ogrenemedim. Diger derslerin de yogunlugundan dolayi.

Simdi kendim tek basima hic bir kursa gitmeden evde calisiyorum. Gorsel egitim setleri e-book lar indirdim. Bir de kitap almak istiyorum. Genelde internette catia hakkinda zaten fazla dokuman mevcut degil.

Neyse, animasyonlar ve kinematik analiz konularinda kendimi gelistirmek isityorum. Pya ilgimi cekti bu programi. Cok genis kapsamli bir program.

Sizlerden kitap onerisi istiyorum. Piyasada Catia'yi guzel anlatan kitaplari burada paylasmak istiyorum.

Hepsiburada.com dan baktim. Su 3 kitap ilgimi cekti. Eger bu kitaplari kullanann arkadaslarim yorum yaparlarsa sevinirim.

i. CATIA İLE İMALAT VE ANALİZ

Yazar : Mustafa Turgut Baskı Yılı : 2008/04 Yayın Evi : SEÇKİN YAYINLARI Sayfa : 584

Baglanti. :

Kod:
http://www.hepsiburada.com/catia-ile-imalat-ve-analiz/productDetails.aspx?categoryid=211652&productid=kseckin11628

ii. CATIA İLE MODELLEME

Yazar : Ahmet Özdemir Baskı Yılı : 2007/06 Yayın Evi : SEÇKİN YAYINLARI Sayfa : 563

Baglanti:

Kod:
http://www.hepsiburada.com/catia-ile-modelleme/productDetails.aspx?categoryid=211652&productid=kseckin10521

iii. CATIA UYGULAMALARI

Yazar : Arif Gök Baskı Yılı : 2007/01 Yayın Evi : SEÇKİN YAYINLARI Sayfa : 350

Baglanti:

Kod:
http://www.hepsiburada.com/catia-uygulamalari/productDetails.aspx?categoryid=211652&productid=kseckin9515

.

Bu 3 kitabi hepsiburada.com dan buldum. Tabii elime alip incelem firsatim olmadi. bu kitabi incelemis arkadaslarin kitaplar hakkindaki yorumlari veya baska onerebileceginiz kitaplari burada yazarsaniz sevinirim.

Butun arkadaslara calismalarinda basarilar.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
2 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 7

MesajTarih: 18/5/2009, 22:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben kursa gitmiştim bu acıdan sana direk yardımcı olamam ancak kitapla beraber egitim videosu/cizimleri cd olarak verenlere ozellikle bak dostum.Zaten bu yazar ''hediye '' olarak.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 10

MesajTarih: 4/6/2009, 12:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mustafa turgut hocanın'kini al.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 7

MesajTarih: 4/6/2009, 13:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilgisayar destekli üretimin (CAM) hızla gelişen dünyasında, geliştirme araçlarının da hızla geliştiğini görüyoruz. Bu araçlardan biri de özellikle V5R16 sürümüyle öne çıkan CATIA. Son sürümüyle birlikte daha da genişleyen ve kullanıcı ihtiyaçlarını daha kolay yakalayan CATIA ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şey bu kitapta uygulamalı olarak anlatılıyor.

Bu alanda daha önce Pro/ENGINEER ve MasterCAM kitaplarını hazırlayan Arif Gök ve Kadir Gök, CATIA kitabı ile birlikte de, bu alanda en çok kullanılan üç programın kullanımı için gerekli dokümanları sunmuş oluyorlar. Kitabın başlıkları şöyle:

• CATIA Genel Bilgiler

• Sketcher (Taslak)

• Part Design (Parça Modelleme)

• Generative Shape Desıgn

(Yüzey Modelleme)

• Weld Design (Kaynak Modelleme)

• Generative Sheetmetal Design

(Saç Metal Tasarımı)

• Assembly Design (Montaj Modelleme)

• Drafting (Teknik Resim)

• Prismatic Machining (Prizmatik İşleme)

• Generative Structural Analysis

Kod:
http://www.ilknokta.com/urun/72349/Catia--Arif-GokKadir-Gok.html

Kod:
http://www.egitimseti.net/default.asp?git=9&urun=40885
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 3

MesajTarih: 4/6/2009, 13:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MMO 'dan da talep edebilirsiniz

NASIL KİTAP ALABİLİRİM?

Kitaplarımızı alabileceğiniz şube adresleri için lütfen tıklayınız.

Şubelerimize ülkenin her yanından 444 8 666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen 0 312 231 31 59/112 nolu telefona bildiriniz veya kutuphane@mmo.org.tr adresine e-posta atınız.Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için lütfen e-postanızda iletişim bilgilerinizi ve hangi ilden yazdığınızı belirtiniz.

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Önerdikleriniz

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio Max Kitabı maximen 3DSmax/Photoshop 169 7/11/2017, 12:15 Son gönderilen mesajlar
aydogan33
Yeni mesaj yok Önemli: Matematik e-kitabı isevenn Matlab/Mathematica 7 8/12/2013, 01:47 Son gönderilen mesajlar
navyboy
Yeni mesaj yok Önemli: Autocad e-kitabı (megep) kartel Autocad 15 16/11/2012, 22:10 Son gönderilen mesajlar
emre5507
Yeni mesaj yok Önemli: Buyrun Delphi 7 Kitabı... silistre Delphi/Pascal 16 19/2/2008, 00:35 Son gönderilen mesajlar
saaban
Yeni mesaj yok Önemli: Mastercam lathe notları kitabı pdf huso Mastercam 1 10/6/2012, 12:38 Son gönderilen mesajlar
kindly
Yeni mesaj yok Önemli: elektrik tesisatı tekniği kitabı okasavas1 PLC Sistemleri(Siemens,S7-200,HMI,Scada,simülatörler.vb) 3 21/11/2013, 17:43 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Önemli: Mastercam x3 türkçe anlatım kitabı miramax Mastercam 6 24/11/2013, 13:21 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: PRIMAVERA Proje Planlayıcısı Kitabı T... lonelyhawk84 Endüstri Mühendisleri 3 3/12/2012, 20:26 Son gönderilen mesajlar
erdemm35
Yeni mesaj yok Önemli: Adobe Photoshop kitabı(direk indirin) silistre 3DSmax/Photoshop 8 25/2/2009, 09:42 Son gönderilen mesajlar
kutlusan
Yeni mesaj yok Önemli: CATIA V5 ile Kalıp Tasarımı silistre Catia 7 8/12/2013, 22:21 Son gönderilen mesajlar
werf

Kod Çalışma Süresi = 0.0747 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,