Mesaj Panosu

Aramıza Hoşgeldiniz Mühendis -Tekniker Yeni Üyeler !
Sayfa: 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Genel Sohbet

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 18

MesajTarih: 17/11/2012, 16:57    Mesaj konusu: Aramıza Hoşgeldiniz Mühendis -Tekniker Yeni Üyeler ! Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de uzun süredir siteye giremiyordum ancak son 3-4 günde pekçok arkadaşın aynen benim gibi ya yeniden siteye giriş yaptığını yada yeni kayıt olduğunu gözlemledim bu açıdan dilerseniz Bu başlığı yeni gelen üyelerimizin tanıştıgı ve siteye ilk adımını attığı alan olarak paylaşalom Rolling Eyes

İlk tanışma seansi benden o halde

ktü makina 2004 mezunuyum sonra ytü'de y.lisans yaptım.Şu anda zonguldak'dayım ve bir teknik eğitim kursunun ortağıyım .

Hoşbulduk diyorum kendime oleyo

Yeni üyelerimizin aşşağıdaki başlıkları göz gezdirmelerinin faydalı olacağını düşünüyorum

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] staj defterleri (genel de makinacı arkadaşlara .)
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] İŞ İLANLARI (makina)
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] Solidworks çizimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] Autocad çizimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] ansys eğitimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] Solidworks sheet metal örnekleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] yeni başlayanlar icin solidworks temel eğitimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] mastercam eğitimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] solidworks uzman coskun yuksel egitimleri
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] catia uzman eğitimleri .
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] önerilen mühendislik siteleri .
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] toefl eğitim seti .
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] ptc creo proengineer çizimleri

*linkler icin fiducia nickli üyeye teşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Üye No: 23836

MesajTarih: 20/1/2013, 00:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar bende 2012 MKÜ makine mühendisliiği mezunuyum. Şu an Kocaeli Tüpraşta Tekfen inşaatte çalışıyorum. kolay gelsin. Smile
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 7

MesajTarih: 20/1/2013, 00:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hoşgeldin dostum aramıza ,sitemize katkın olması dileğiyle.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 18

MesajTarih: 12/2/2013, 15:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yeni üyelerden mesaj bekliyoruz arkadaşlar .hangi bölüm kacıncı sınıf , askerlik, iş ,neden üye oldunuz .Puanlar yollucam sizlere tanışalım Razz
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 24165

MesajTarih: 8/3/2013, 01:39    Mesaj konusu: Merhaba Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba. Makina teknikeriyim. ßi mühendislik bürosunda çalışıyorum. Sıhhı tesisat, kalorifer, asansör, klima projeleri çiziyorum.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Genel Sohbet

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Hangi Alanda Yükseklisans Yapayım (Mü... by_EpYn Genel Sohbet 45 25/6/2017, 01:47 Son gönderilen mesajlar
tam3r
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Duyuru: Üyelerimizin Dikkatine ...(Özellikle ... huso Haberler/Duyurular 1 19/12/2013, 14:29 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: Mühendis , tekniker Davetiye paylaşım... hcozalp Genel Sohbet 9 7/1/2016, 16:42 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Önemli: Mühendisler bi el atalım (Mühendis as... elektromuh Genel Sohbet 39 18/11/2016, 23:11 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Solidworks toolbox 'a yeni değer eklemek huso Solidworks Görsel Derslerimiz 28 26/5/2016, 16:45 Son gönderilen mesajlar
M4gn3tic
Yeni mesaj yok Önemli: türkçe catia notları(yeni başlayanlar... kemalitu Catia 274 7/11/2017, 12:06 Son gönderilen mesajlar
aydogan33
Yeni mesaj yok Önemli: Yeni üye oldum ve döküman paylaşımı y... ermancabuk Yönetime Mesaj 6 3/5/2017, 19:20 Son gönderilen mesajlar
silver_wolf
Yeni mesaj yok Mühendis tekniker Mesleki Örgütler miramax Güncel Duyurular 1 24/1/2016, 01:28 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Solidworks tekniker mühendis sitesi r... huso Önerdikleriniz 0 31/1/2009, 23:10 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok RESTORASYON işinde çalışmış Mimar, Mü... huso İşveren İlanları 0 24/5/2013, 11:36 Son gönderilen mesajlar
huso

Kod Çalışma Süresi = 0.0466 saniye, SQL Sorgu Adedi = 25, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,