Mesaj Panosu

YTÜ Otomotiv Teknolojileri E-Dergi
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Güncel Duyurular

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 40269

MesajTarih: 7/1/2016, 21:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kitlensin bu başlık lütfen .
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39629

MesajTarih: 7/1/2016, 23:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adam ağır öğrenci ,rahat bırkaın Smile
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 23103

MesajTarih: 9/1/2016, 18:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="markasyan"]kitlensin bu başlık lütfen .

Arkadaşım sakin ol sana kötü bişey yapmadım yani.

Diğer arkadaşlardan da özür diliyorum.Derginin yarısı hazırlandı.Rçportajlar ayarlandı.Ayarlandı dediğim kişiler,

Kenan Sofuoğlu
Erbakan Malkoç
YTÜ Racing

ama sonrasında finaller girdi o hafta ve devam ettiremedik.Finaller dün bitti ve ekip memleketine gitti.Daha önce de dediğim gibi bu dergi meselesi benim ısrarımla olan bir şey ve etkinlik açısından lükse kaçıyor.Benim etkinlikle yaptığım bir sürü iş var inanır mısınız bilmiyorum ama söylemek istedim, o yüzden tamamen güvenebileceğim birilerine bırakıp arkama yaslanmam lazımdı.Benim editör olduğum zamanlarda koordinatörün haberi yoktu bile biz toplanırken yazı toplarken yaparken.Ama ben bu sene yanlış kişilere güvendim.Size ve başkalarına da muhtaç oldum kusura bakmayın benim hatam sonucunda.Ama anlayışlı olacağınızı düşünüyorum.Konu kitlenebilir fakat döver gibi sanki birine bişey yapmışım gibi bir tavra gerek yok.Dışardan bakıldığı kadar kolay olmuyor herşeyi beraber idare etmek.

Teşekkür ediyorum ilgilenen herkese Smile
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39629

MesajTarih: 12/1/2016, 16:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

senleyiz dostum, takma bunlara. friends

[quote="kerem685"]
markasyan demiş ki:

Diğer arkadaşlardan da özür diliyorum.Derginin yarısı hazırlandı.Rçportajlar ayarlandı.Ayarlandı dediğim kişiler,

Kenan Sofuoğlu
Erbakan Malkoç
YTÜ Racing

ama sonrasında finaller girdi o hafta ve devam ettiremedik.Finaller dün bitti ve ekip memleketine gitti.Daha önce de dediğim gibi bu dergi meselesi benim ısrarımla olan bir şey ve etkinlik açısından lükse kaçıyor.Benim etkinlikle yaptığım bir sürü iş var inanır mısınız bilmiyorum ama söylemek istedim, o yüzden tamamen güvenebileceğim birilerine bırakıp arkama yaslanmam lazımdı.Benim editör olduğum zamanlarda koordinatörün haberi yoktu bile biz toplanırken yazı toplarken yaparken.Ama ben bu sene yanlış kişilere güvendim.Size ve başkalarına da muhtaç oldum kusura bakmayın benim hatam sonucunda.Ama anlayışlı olacağınızı düşünüyorum.Konu kitlenebilir fakat döver gibi sanki birine bişey yapmışım gibi bir tavra gerek yok.Dışardan bakıldığı kadar kolay olmuyor herşeyi beraber idare etmek.

Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 23103

MesajTarih: 13/1/2016, 00:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="herakles"]senleyiz dostum, takma bunlara. friends

kerem685 demiş ki:
markasyan demiş ki:

Kenan Sofuoğlu
Erbakan Malkoç
YTÜ Racing

Teşekkür ediyorum anlayışın için Smile
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Güncel Duyurular

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indirebilirsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Otomotiv Teknolojileri Etkinliği kerem685 Güncel Duyurular 1 19/3/2013, 02:17 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok YTÜ Otomotiv Teknolojileri Etkinliği ... kerem685 Haberler/Duyurular 9 12/3/2016, 00:56 Son gönderilen mesajlar
kerem685
Yeni mesaj yok Otomotiv Teknolojileri Etkinliği 2015 ofyariz93 Güncel Duyurular 0 16/3/2015, 21:02 Son gönderilen mesajlar
ofyariz93
Yeni mesaj yok KATALİZÖR (e-dergi) huso Kimya Mühendisleri 2 19/1/2017, 10:51 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok otomotiv sunumları, otomotiv aerodina... huso Otomotiv & Otomasyon( Dizel Mot..vb ) 0 8/2/2010, 17:27 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok PicProje E-Dergi Sayı 1 Uygulamalar O... isuldur Mikrodenetleyiciler (PIC,intel,8051,arm,68xx,atmel..vb) 0 4/7/2009, 10:50 Son gönderilen mesajlar
isuldur
Yeni mesaj yok ağ teknolojileri ceren Haberleşme 0 30/8/2015, 20:01 Son gönderilen mesajlar
ceren
Yeni mesaj yok DSL ve Ağ Teknolojileri ceren Haberleşme 0 30/8/2015, 20:04 Son gönderilen mesajlar
ceren
Yeni mesaj yok Kablosuz Lan teknolojileri huso Cisco ,MCSE ..vb Ağ Yönetimi/Sistem Yönetimi ve Mühendisliği 0 21/10/2010, 13:54 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Kaynak Teknolojileri gkhnclk Kaynak & Lehimleme 0 27/8/2010, 19:30 Son gönderilen mesajlar
gkhnclk

Kod Çalışma Süresi = 0.0487 saniye, SQL Sorgu Adedi = 28, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,