Mesaj Panosu

Ansys Workbench Türkçe Eğitim Videoları
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

ANSYS

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 34464

MesajTarih: 31/5/2017, 08:13    Mesaj konusu: tşk Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Üye No: 47270

MesajTarih: 31/5/2017, 15:07    Mesaj konusu: TEŞEKKÜR VE YARDIM LÜTFEN Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle bu program için eğitim hazırladıgınız ve paylaştıgınız için teşekkür ederim
Ben hem sitenin hemde programın yenisiyim sitede izlemek yada indirmek istedigimde puanınız yetersiz hatası alıyorum site kurallarını okudum bu puan sistemi iyi bir durum ama ben bu işlere yeni başlayan olarak acaba özelikle bu program için yardım etmeniz mümkün mü eğer ben o puanı biriktirmeye kalkarsam herhalde 1 senemi alırım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

!  kendine ait staj defteri, cizim yada sorulmus sorulara cevap (kendin de sorabilirsin) vererek puan kazanabilirsiniz .

cad/cam çizimleriniz&analizleriniz,şemalarınız,baskılarınız,ders notlarınız,staj dosyaları,bitirme projeleri,

kodlarınız/programlarınız(c/c++,php,asp.vb) yada toefl/ingilizce dökümanlarınız bile olabilir.)

Bölece bu yüklediginiz dosyalar araciligi ile puanlar kazanırsınız ve istediginiz dosyayı aninda indirebilirsiniz.

Tabi unutmamalısınız ki siz başkalarının döküman & tez & proejelerini indirdikçe belirlenmiş olan puan hesabinizdan düşecektir yani siz paylaştıkça puanlarınız artacak , başkalarının dosyalarını indirdikçe azalacaktır

--------

Üyelerimizin '' İstekler '' Kısmında açmış oldugu yada '' Autocad/solidworks/catia.vb ile ilgili sormus oldugu sorunlarla '' birebir ilgilenen ve üyelerimize verdikleri cevapların üyelerimizin sorunlarını cozumleyici oldugunu gozlemledigimiz durumlarda ; Yardımcı olan üyeye belirlenen puan aktarılır.

BU gibi durumlarda üyelerimizin puan kazanabilecekleri kısımlar ise ;

İSTEKLER

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

AUTOCAD /CATİA /SOLİDWORKS SORU(N)LARINIZ

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (autocad ile ilgili sorunlar icin)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (solidworks ile ilgili sorunlar icin)

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] (catia ile ilgili sorunlar icin )

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 38676

MesajTarih: 22/6/2017, 02:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkür ederim
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 29183

MesajTarih: 24/6/2017, 15:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Üye No: 29430

MesajTarih: 25/6/2017, 10:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim.
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

ANSYS

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok SolidWorks Eğitim Videoları izleyin (... miramax Solidworks Görsel Derslerimiz 62 28/7/2017, 21:14 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Ansys ile düzlem gerilme problemlerin... burakoz1989 ANSYS 197 9/11/2017, 01:28 Son gönderilen mesajlar
a.yuksel
Yeni mesaj yok Duyuru: İLERİ DERECE ANSYS EĞİTİMİ VEREN KURS?? vermilion Programlama /Y.Dil/Teknik Eğitim Kursları 24 24/5/2016, 22:31 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Duyuru: COSMOSWORKS ADINA HERŞEY (TÜRKÇE ) 26 MB serthan CosmosWorks 1 15/10/2008, 13:02 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: ÖRNEKLERLE ANSYS WORKBENCH’E GİRİŞ T... muti_27 ANSYS 4 26/2/2013, 14:05 Son gönderilen mesajlar
HaKuSheN
Yeni mesaj yok Önemli: Ansys Workbench eğitim sunuları, Work... maximen ANSYS 5 20/5/2016, 22:43 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz Önemli: ASP Eğitim Videoları [Türkçe] miramax PHP/ASP/HTML/CGI/JAVA/PYTHON 3 2/1/2016, 13:57 Son gönderilen mesajlar
markasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Türkçe solidworks eğitim videoları maximen Solidworks 302 22/11/2017, 10:24 Son gönderilen mesajlar
bahattinsen
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio MAX Türkçe Eğitim Videoları huso 3DSmax/Photoshop 18 6/3/2008, 11:35 Son gönderilen mesajlar
genc_mucit
Yeni mesaj yok Önemli: Mastercam Türkçe eğitim videoları makinecnc Mastercam 159 12/3/2017, 15:16 Son gönderilen mesajlar
emircan92

Kod Çalışma Süresi = 0.1023 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,