Mesaj Panosu

Hangi Alanda Yükseklisans Yapayım (Mühendis)
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Genel Sohbet

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 39629

MesajTarih: 7/1/2016, 16:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

işletme en garantisi.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Üye No: 25330

MesajTarih: 17/1/2016, 13:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kendi alanında yüksek lisans yapmak bence gereksiz. 6 ayda iş hayatında ögrendiğim bilgileri ünide 4 yılda ögretmediler. 2 yılda yüksek lisans ile ugraşsaymısım hepten dipteymişim diye düşünüyorum. CV de güzel görünüyor katılıyorum ama gerçek hayatta o bilgileri kullanacagınımız yerler çok kısıtlı.
Ama yöneticilik ekonomi vs adına bölüm okunabilir çokta iyi olur. Ben yüksek lisansta iyi bir üni kazanmama ragmen gitmiyorum bile derslere bana hala devre temelleri dersini verip magnetik alandan bahsetmeye çalısıyorlar Smile
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 8

MesajTarih: 19/1/2016, 14:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kayipkita demiş ki:
Kendi alanında yüksek lisans yapmak bence gereksiz. 6 ayda iş hayatında ögrendiğim bilgileri ünide 4 yılda ögretmediler. 2 yılda yüksek lisans ile ugraşsaymısım hepten dipteymişim diye düşünüyorum. CV de güzel görünüyor katılıyorum ama gerçek hayatta o bilgileri kullanacagınımız yerler çok kısıtlı.
Ama yöneticilik ekonomi vs adına bölüm okunabilir çokta iyi olur. Ben yüksek lisansta iyi bir üni kazanmama ragmen gitmiyorum bile derslere bana hala devre temelleri dersini verip magnetik alandan bahsetmeye çalısıyorlar Smile

y.lisans kesinlikle vakit kaybıdır.
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 41198

MesajTarih: 27/4/2016, 08:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sadece hizmet perspektifinden bakıyorum,çünkü diğer çok ta önemli değil.İnsan öğrendiği bilgileri ondan o bilgileri almak isteyen bir taifeye yüklemek istediği insanın cimri bir kişilik olmadığını gösterir.Eğer gerçekten ilminize güveniyorsanız,bu ilmin çöpe gitmesini kimse istemez.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39629

MesajTarih: 2/5/2016, 21:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fiducia demiş ki:
kayipkita demiş ki:

y.lisans kesinlikle vakit kaybıdır.

bende yapmadım bir eksiği yok maaş açısından .
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Genel Sohbet

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok İngilizceyi geliştirmek için hangi ku... oksi Genel Sohbet 79 22/8/2017, 17:04 Son gönderilen mesajlar
fiducia
Yeni mesaj yok Aramıza Hoşgeldiniz Mühendis -Teknike... hcozalp Genel Sohbet 271 10/6/2017, 15:34 Son gönderilen mesajlar
safaky
Yeni mesaj yok Önemli: hangi kursu seçsem e.pamuk Programlama /Y.Dil/Teknik Eğitim Kursları 12 31/12/2015, 14:27 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Önemli: Sizce hangi bölüm ve üniversite? [ Ün... LosTSouL Genel Sohbet 11 18/11/2016, 23:11 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Mühendisler bi el atalım (Mühendis as... elektromuh Genel Sohbet 39 18/11/2016, 23:11 Son gönderilen mesajlar
jurkasyan
Yeni mesaj yok Önemli: Mühendis , tekniker Davetiye paylaşım... hcozalp Genel Sohbet 9 7/1/2016, 16:42 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok C ++ hangi yıl hangi gün bulan programı isuldur Hazır kodlar/Programlar(C/C++/C#) 0 2/6/2009, 12:28 Son gönderilen mesajlar
isuldur
Yeni mesaj yok HANGİ ALANDA YOĞUNLAŞACAĞIZ ? tega Endüstri Mühendisleri 6 7/1/2016, 16:42 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok yüklü parçacıkların elektrik alanda h... mr_aktas Uzay, Uçak Mühendisliği 0 27/6/2009, 10:33 Son gönderilen mesajlar
mr_aktas
Yeni mesaj yok BİYOMEKANİK ALANDA KULLANILAN İLERİ Ö... huso Makine 0 8/11/2009, 17:05 Son gönderilen mesajlar
huso

Kod Çalışma Süresi = 0.0314 saniye, SQL Sorgu Adedi = 25, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,