Mesaj Panosu

Hiç bir yerde bulunmayan CATIA V5 R16 HELP FILES
Sayfa: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Catia

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14531

MesajTarih: 24/11/2007, 20:20    Mesaj konusu: Hiç bir yerde bulunmayan CATIA V5 R16 HELP FILES Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar merhaba,

Foruma daha yenı uye oldum ve forumdaki arşivi çok beğendim, ve ben de bu arşive katkıda bulunmak istiyorum.

Bende CATIA v5 R16 ve R17 Help dosyaları mevcut. Bunlar sıradan help dosyaları değil. Aranızda bunu görmüş ya da kullanmış olan var mı bilmiyorum. Fakat dosyayı şöyle özetlemek istiyorum. Mesela CATIA da assembly design da calısıyorsunuz, bir parca cektiniz, ve tarihçeden sağ tıklayıp properties e girdiniz. Burda bir özellik bakıyorsunuz fakat bıldıgınız gıbı bazen cok karmasık olabıiliyor. Bu noktada basıyorsunuz F1 'e ve karsınıza bulundugunuz yerde yapılabılecek seyler ayrıntılı ve örnekli olarak gelıyor.

Baslı basına bir kullanma kılavuzu gibi. Catia'da yapılabilecekleri noktası virgülüne kadar bulabılecegıniz bir şey. Kullanma kılavuzunda kıtap gıbı arayıp bulmanız lazım, fakat bunda böyle bir sey soz konusu değil tek yapmanız gerek F1 e basmak. Bunun yanında isterseniz, bastan sona okuyabılecegınız ve cok sasıracagınız bir sey.

Aynı işlevde kesinlikle ne kitap ne de baska bir dokuman bulabilirsiniz. Catıa setuplarında da bulunmuyor.

Şimdlik sadece R16 (828 mb rar/ açılınca 2 gb) için linkleri veriyorum.

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!

R17( 868 mb rar/ acılınca 2 gb) linklerini de uploadlar biter bitmez ayrı başlıkta vereceğim.

Nasıl kurulacağına gelince. Bu dosyaları extract yapıyoruz bir yere. Sonra CATIA acıkken F1 e basıyoruz, sonra bizden destination istiyor dosyamızı seçiyoruz bitti.

İyi çalışmalar...

En son dhersimly tarafından 26/11/2007, 17:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
32 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Üye No: 6

MesajTarih: 24/11/2007, 20:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

boyutu ne bunun .Dostum mükemmel bir paylaşım yapmışssın .Ellerine sağlık.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye

MesajTarih: 24/11/2007, 20:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Boyutları yaklaşık 2şer gb, dediğim gibi klasik bir help dosyası değil ondan böyle biraz büyük. Teşekkürler hocam iyi çalışmalar.
Üst Bölüm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Üye No: 6

MesajTarih: 24/11/2007, 20:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dostum ben şu an paylaşım yapan arkadaşlara puan yolluyorum ancak .Zannedersem sen ayrıca değerlendireceksin Surprised .Yüksek boyutlu paylaşım sonuçta .
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye

MesajTarih: 24/11/2007, 20:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam sağol, ben de pek bilmiyorum puanlandırma nasıl olacak, bir çok şey okudum puanlama hakkında ama pek bir şey anladığım söylenemez biraz karmaşık geldi bana anladığım ve sordugum kadarını yaptım.

Neyse önemli olan burda paylaşım ve sonucta bunu kullanacak olanlar da TC'nin mühendisleri ve mühendis adayları, umarım çok faydasını görürler.
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Catia

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: Hiç bir yerde bulunmayan CATIA V5 R17... dhersimly Catia 107 29/12/2016, 15:20 Son gönderilen mesajlar
hilmi_fb
Yeni mesaj yok Önemli: Hiç bir yerde bulunmayan CATIA V5 R18... dhersimly Catia 200 31/12/2016, 02:06 Son gönderilen mesajlar
gokhansarbalkan
Yeni mesaj yok Önemli: Catia Türkçe Döküman(1-5) maximen Catia 346 24/6/2018, 23:03 Son gönderilen mesajlar
tekniker26
Yeni mesaj yok Önemli: Catia Kitabı Önerileriniz metesen Önerdikleriniz 17 25/1/2016, 13:31 Son gönderilen mesajlar
keltikli1994
Yeni mesaj yok Önemli: catia da çizdiğim robot moldmaker Çizimleriniz(catia) 117 21/5/2018, 14:37 Son gönderilen mesajlar
ugurkas1903
Yeni mesaj yok Önemli: CATIA V5 ile Kalıp Tasarımı silistre Catia 7 8/12/2013, 22:21 Son gönderilen mesajlar
werf
Yeni mesaj yok Önemli: catia eğitim notları kemalitu Catia 135 9/2/2018, 17:37 Son gönderilen mesajlar
sakafad
Yeni mesaj yok Önemli: Catia core cavity erolbuker Catia 69 8/5/2017, 08:37 Son gönderilen mesajlar
Otto&Diesel
Yeni mesaj yok Önemli: Ankara'da Catia kursu omerfaruk.yildiz Programlama /Y.Dil/Teknik Eğitim Kursları 23 17/12/2015, 20:49 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Önemli: Catia Örnek Parçalar silistre Çizimleriniz(catia) 13 15/5/2014, 01:49 Son gönderilen mesajlar
igiyondal

Kod Çalışma Süresi = 0.1024 saniye, SQL Sorgu Adedi = 28, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,