Mesaj Panosu

Türk telekom Stajı [elektronik]

Mesaj Panosu

Staj dosyaları

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 10

MesajTarih: 3/12/2007, 19:35    Mesaj konusu: Türk telekom Stajı [elektronik] Alıntıyla Cevap Gönder

STAJ GÜNLÜĞÜ

14.07.1998 – I. GÜN: 14.07.1998 tarihinde daha önce yaptığım başvurunun kabul edildiği Türk Telekom Malatya Başmüdürlüğünde staja başlamak için Eğitim Amirliği Müdürü Ünal Bey’in yanına gittim. Ünal Bey Türk Tele-kom hakkında kısaca bilgi verdi(Ek.1). Daha sonra Ünal Bey beni Beydağı Telekom Müdürlüğüne gönderdi. Burada Beydağı Telekom Müdürlüğü Eğitim şefi Emine hanımın yanına gittim. Emine hanım Beydağı Telekom müdürlüğünün işlevleri hakkında bilgi verdikten sonra beni geçici olarak müdürlükçe yürütülen kısa adı TEMOS olan (Telekom Müdürlüğü Otomas-yon Sistemi) projesinde çalışmak üzere bu projenin yürütüldüğü bölüme gönderdi.
15.07.1998 – II. GÜN: Telekom Müdürlüğü Temos Projesi bölümüne git-tim. Beydağı Telekom Müdürlüğü’nden Emine hanım tarafından gönderildi-ğimi söyledim ve kendimi tanıttım. Bölüm şef yardımcısı kendisini tanıttı. Şef yardımcısı Süleyman Bey bu bölümde görev yapan personeli tanıttıktan sonra bölümü gezdirdi. Daha sonra yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
16.07.1998 – III. GÜN: Bölüm şefi Haluk Bey’le tanıştım. Haluk Bey Te-mos projesi hakkında bilgiler verdi. Yapılan çalışmaları izledim(Ek.2).
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Staj dosyaları

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: MERCEDES BENZ TÜRK EĞİTİM CD LERİ despohakan Otomotiv & Otomasyon( Dizel Mot..vb ) 35 22/5/2016, 21:58 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Önemli: GEMO PLC-AKILLI RÖLE (TÜRK YAPIMI LO... senolece PLC Sistemleri(Siemens,S7-200,HMI,Scada,simülatörler.vb) 0 4/3/2009, 23:41 Son gönderilen mesajlar
senolece
Yeni mesaj yok Önemli: Analog elektronik ders notları mahrocan Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 9 4/11/2014, 02:29 Son gönderilen mesajlar
iskenderkoc
Yeni mesaj yok Önemli: Elektronik Kitaplar ve Dökümanlar(Gün... huso Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 11 30/10/2013, 13:26 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Elektor 2007 (elektronik dergisi iso ... maximen Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 1 27/2/2013, 23:57 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Elektrik Elektronik+Bilgisayar 176 ki... silistre Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 5 27/2/2013, 23:56 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Elektrik Elektronik Ders Notları Sunu... huso Bilgisayar/Elektrik&Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri 9 13/1/2016, 00:23 Son gönderilen mesajlar
herakles
Yeni mesaj yok Elektrik elektronik TÜRK TELEKOM stajı huso Staj dosyaları 0 29/1/2009, 02:30 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Staj Dosyası - Türk Telekom A.Ş Netwo... huso Staj dosyaları 0 1/9/2008, 12:25 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok itü elektrik elektronik türk telekom ... lurhascan Staj dosyaları 0 4/8/2017, 00:37 Son gönderilen mesajlar
lurhascan

Kod Çalışma Süresi = 0.0922 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,