Mesaj Panosu

Revit Hakkında Her Türlü Sorunuzu Burada Sorabilirsiniz
Sayfa: 1, 2  Sonraki » | Hepsini Gör
   Mesaj Panosu

Inventor/Mec.Desktop

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 39725

MesajTarih: 12/12/2015, 23:39    Mesaj konusu: Revit Hakkında Her Türlü Sorunuzu Burada Sorabilirsiniz Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar Makine Mühendisiyim 2 yıldır Revit programıyla ilgileniyorum. Üst ölçekli yapılarda Revit gelen mimariyle mimarlarla ortak olarak çalıştım. Revit Mep konusunda merak ettiğiniz ve program hakkında takıldığınız herhangi bir sorunuz olursa bu başlık altından yardımcı olmaya çalışacağım. Herkese iyi günler:)
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
1 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39631

MesajTarih: 13/12/2015, 02:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

catia,solid ,autocad ve ansys ile herşeyi hallettiğimizi zannediyorduk ama dahası varmış Smile

Sizin gibi ilgili üyelerin çoğalması dileğiyle dostum . hosgeldin
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 39629

MesajTarih: 13/12/2015, 14:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soru olarak değil de çizim ve video paylaşımı yapsanız harika olur .
Üst Bölüm

Üye
Üye
Üye No: 39725

MesajTarih: 14/12/2015, 03:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Elimde Revit Mep, Architecture ve Structure türkçe eğitim videoları set olarak var, fakat telif hakkı nedeniyle bunları buraya koymam sakıncalı olabilir. Bunun yerine ingilizce olan eğitim setlerini en kısa zamanda paylaşacağım.
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Üye No: 10

MesajTarih: 14/12/2015, 13:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o tip paylaşımlardan bahsedilmemiş .eğer sizin videolarınız hani kendi hazırladığınız varsa denmeye çalışılmış .Yoksa yabacı eğitim setlerinin tamamına yakını sitemizde paylaşılmıştır .

Bu açıdan görsel eğitim videoları paylaşmayın.Kendinize ait çizim, hesaplama, video varsa tabiki paylaşımlarınızı bekliyor olucaz.

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]
Üst Bölüm
Mesajları göster:   
Sayfa: 1, 2  Sonraki » | Hepsini Gör

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

Mesaj Panosu

Inventor/Mec.Desktop

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: C# VE C Sharp Hakkında aabanozcu Asp.NET/C#/VB.NET 49 20/12/2013, 19:35 Son gönderilen mesajlar
selman09
Yeni mesaj yok Önemli: Java Hakkında 10 GB 'lık Kaynak aabanozcu PHP/ASP/HTML/CGI/JAVA/PYTHON 108 22/2/2018, 23:43 Son gönderilen mesajlar
prony
Yeni mesaj yok Önemli: kaynak ve kaynakçılık hakkında herşey huso Kaynak & Lehimleme 0 22/1/2008, 22:17 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok Önemli: Kaynak Hakkında Herşey Full huso Kaynak & Lehimleme 3 29/4/2008, 14:08 Son gönderilen mesajlar
ermansau
Yeni mesaj yok Önemli: Teknik resim hakkında herşey huso Önerdikleriniz 3 29/9/2014, 13:08 Son gönderilen mesajlar
Helezon
Yeni mesaj yok Önemli: Bağcılar endüstri meslek lisesi Hakkında huso Önerdikleriniz 1 6/3/2010, 20:42 Son gönderilen mesajlar
tefkufu
Yeni mesaj yok Önemli: ANSYS Hakkında Kurulum - Komutlar - C... Qmer ANSYS 0 9/11/2009, 03:07 Son gönderilen mesajlar
Qmer
Yeni mesaj yok Önemli: rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi hak... kcakal Enerji Çeşitleri&Sistemleri 1 7/4/2011, 12:30 Son gönderilen mesajlar
miramax
Yeni mesaj yok her türlü yalıtım burada yeni huso İnsaat Mühendisleri/Mimarlar 0 16/10/2008, 09:36 Son gönderilen mesajlar
huso
Yeni mesaj yok 3ds Max Örnekleri burada huso Modeller ve Çalışmalarınız(3d studiomax & Photoshop) 0 14/4/2008, 13:23 Son gönderilen mesajlar
huso

Kod Çalışma Süresi = 0.0856 saniye, SQL Sorgu Adedi = 28, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,