Mesaj Panosu

3d Studio max 7 Sıfırdan anlatım (pdf,resimli)
   Mesaj Panosu

    3DSmax/Photoshop

Yeni Başlık Gönder
Cevap Gönder   

« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 3
Kayıt: 12.10.2006
Puan: 9
Mesajlar: 389
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 11/5/2007, 20:31    Mesaj konusu: 3d Studio max 7 Sıfırdan anlatım (pdf,resimli) Alıntıyla Cevap Gönder
3d Studio max 7 Sıfırdan anlatım (pdf,resimli)

3D Studio Max
3D Studio Max dünyada en çok kullanılan üç boyutlu grafik ve animasyon programıdır. Üç boyutlu programlar ile filmlerde ve reklamlarda gördüğünüz birçok görsel efekt yapılabilir. Bu alandaki diğer programlardan en çok kullanılanlar Maya , LightWave, SoftImageXSI 'dir. Bu programların birçok ortak yönü ve birini diğerine üstün kılan ince noktaları vardır. Fakat amaçları aynıdır "Hayallerinizi gerçek dünyaya taşımak".
Neden Max
3D Studio Max şu anda dünyada en çok kullanıcısı bulunan programdır. Diğer programlara göre kullanım kolaylığı ve öğrenmede bulunabilecek kaynak bilgiler açısından oldukça doyurucudur.
3 Boyut dünyasına ilk girdiğinizde karşınıza çıkacak sorulardan biri de "hangi programı kullanmalıyım ?" sorusu olacaktır. TR3D sitesi olarak size bu konuda yardımcı olamayız. kullanmak istediğiniz programı seçecek olan sizsiniz. Çeşitli zamanlarda bu programlarda birbirine üstün olacak yenilikler yapmaktadır, fakat bir sonraki sürümleri çıktığında bu özellikler diğer programlara da eklenmektedir. Programların özelliklerini öğrenmeye başladığınızda çok fazla ortak yönleri olduğunu siz de göreceksiniz. Birbirlerine olan üstünlüklerini anlamanız için ise ileri seviye bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. O seviyeye geldiğinizde ise komutları öğrendikten sonra diğer programları da kolayca kullanabilirsiniz.
Max kullanmak için gerekli bilgisayar özellikleri neler olmalıdır ?

Öncelikle max çalışırken en çok RAM miktarı önemlidir eğer RAM(hafıza) miktarı 128Mb altında ise bilgisayarınızın işlemcisi ne olursa olsun program çok ağır çalışacaktır. Tavsiye edeceğimiz en az RAM 128Mb üstü olacaktır. Daha sonraki önemli parça işlemcidir eğer işlemciniz hızlı ise render hızı artacaktır. Fakat Celeron gibi işlemcilerde de yeterli RAM ile rahatça çalışmakadır. Bunun yanında iyi bir ekran kartı render hızını daha da arttıracak ve max ekranlarındaki görüntünün de daha kaliteli olmasını sağlayacaktır. Ekran kartı ile ilgili bilgi aşağıdaki sorularda daha detaylı açıklanmıştır.
Render hızını arttırmak için büyük firmalar aynı anda 30-40 bilgisayarın tek bir sahneyi render etmesini sağlayan sistemler kullanmaktadır. Eğer çok kalabalık sahneler hazırlıyorsanız render için uzun süre beklemeniz kaçınılmazdır. işlemciniz ne olursa olsun.
Max kurdum fakat Authorize kodu ve Hardvare Lock gibi bişeylerle karşılaştım bunları nerden bulacağım
(veya Character studio kurdum ama şifre istedi nerden bulurum) ?

Orjinal max kullanıcılarına satıcı firma tarafından verilen şifre ve Dongle vardır bunları kullanarak kolaylıkla max ve Character studio kurulabilir. Ama siz bu soruları soruyorsanız demek ki elinizde ne şifre yok demektir. Büyük ihtimalle KORSAN kopyalanmış yazılım almışsınız demektir. TR3D sitesi olarak korsan yazılımların bilgisayarınıza zarar vereceğini hatırlatmak durumundayız. Size önerimiz Sayısal Grafik veya Discreet firması ile irtibata geçip 30 günlük demo sürüm istemeniz olacaktır.
Max bir kere çalıştı sonra hata verdi yada sağlam kuruldu ama hiç çalışmadı, ne yapayım ?
CDyi yaktıktan sonra kurulum yarıda kesiliyor veya kurulum bittikten sonra 3DMax hiç açılmıyorsa CD'yi inceleyin üzerinde çizik olabilir veya hatalı bir sürüm olabilir.
Daha önce kurup çalıştırdığınız CD'den kurduktan sonra hata alıyorsanız Başlat >>Run komutuna "msconfig" yazıp, Hizmetler sekmesinde "Tüm Windows hizmetlerini gizle" seçenegini aktif hale getirin ve karşınıza gelen listeden C-dilla servisinin aktif olup olmadığına bakın. C-Dilla yok ise 3DMax açılmayabilir.
Diğer bir şeçenek DirectX ya da ekran kartı sorunu olabilir, bir de Bilgisayarım >> Sağ tıklayıp Device manager(aygıt yöneticisi) sekmesinden bir göz geçirin belki ekran kartının sürücüsüde bozulmuş olabilir. Eğer Ram miktarı da 64 mb gibi düşük ise bu da sistemi zorlayacağından açılmayabilir.
3DMax çalıştıktan birkaç gün sonra bozuldu ve yeniden kurulmuyorsa 3dmax'ı tümüyle kaldır. ayrıca hard diskteki C:\C-dilla dizinini de silmelisiniz ve tekrardan kurmalısınız. C-Dilla dizini gizli olabilir. gizli dosyaları gösterip tamamen silin. 3Dmax kurulurken bu dizini de yeniden oluşturacaktır.
Bunları yaptığınız halde hala kurulmuyorsa büyük ihtimalle Registry içinde hatalı bazı bilgiler kalmıştır.Registry'nin eski bir yedeğini geri yüklemek veya Sistemi yeniden kurmaktan başka çare kalmıyor.

Max kurulumu sırasında ekran kartı özellikleri soruluyor hangisini ayarlamalıyım ?

Eğer ekran kartınız 3D destekli bir kart ise kurulumda OpenGL veya DiretX desteği ile kurabilirsiniz. bu iki seçenekten birini seçerseniz max pencereleri ve render işlemleri sırasında ekran kartınızın özellikleri kulanılacak ve kalabalık sahnelerde rahatlıkla çizim yapabileceksiniz. Eğer ekran kartınız eski model bir kart ise veya bu özellikleri desteklemiyorsa o zaman HEIDI seçeneğini seçmelisiniz. Bu durumda tüm yük bilgisayarınızın işlemcisi üzerine binecektir ve max daha yavaş çalışacaktır.
Eğer kurulum sırasında yanlış bir seçenek seçmişseniz veya OpenGL kullanırken Direct3D'e geçmek isterseniz: windows başlat menüsünden çalıştır komutunu seçerek ekrana gelen pencereye:
C:\3dsmax\3dsmax.exe -h

yazmalısınız, böylece max açılırken size yine hangi sürücüyü seçmek istediğinizi soracaktır. daha sonra yine max'i programlar menüsünden çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Max ayarları kaydedecektir ve diğer açılışlarda yeni seçtiğiniz sürücü cinsi ile açılacaktır. OpenGL hızlı görüntü ve render sağlarken Direct3D daha kaliteli ve pürüzsüz bir görüntü sağlayacaktır, max ile çalışırken aradaki farkı perspektif penceresinden daha iyi anlarsınız.


Pluginler Nedir ? nasıl kurulur ?

Büyük firmaların yaptığı ve programı geliştirmek için hazırlanmış ek özelliklerdir.
Pluginlerin birçoğu setup programı ile otomatik olarak max içine kurulmaktadır, fakat sizin elinizde setup olmayan bir plugin varsa ve dosya uzantısı .dlm .dlc .dll .dlu .flt şeklinde ise bu dosyaları hard diskinizde max kurulu dizin içindeki PLUGINS dizinine kopyalamalısınız.
C:\3dsmax\plugins

Max kullanarak nasıl oyun yapılıyor ?

Max ile oyun yapılmaz, yani oyun kodu yazılmaz, max ile sadece giriş filmleri, ara filmleri yapılır ve karakterlerin üç boyutlu modelleri çizilir. Karakterler ve arkaplan max ile çizildikten sonra herhangi bir program dili ile oyunun kodları yazılıyor. Bu program dilleri ise çok farklı bir alan olup uzun çalışma gerektirmektedir ( C, C++, pascal, delphi, visual basic vb. program dilleri ile oyun yazılabilir).
Peki ya Para, Max ile nasıl para kazanırım ?
Max ile para kazanabilmek için öncelikle kendinizi iyice geliştirmelisiniz. Daha sonra yeteneklerinizi anlatan iyi bir örnek film yaparak bu filmi büyük yapımcı firmalara veya TV kanallarına gösterip iş arayabilirsiniz. Ülkemizde sinema sektörü hala gerçek araba yakarak efekt yaptığı için sinemadan fazla bir beklentiniz olmasın, ama reklam ve dizi sektöründe iş bulabilirsiniz. Ayrıca mimarlık, mühendislik vb. alanlarda iş ararsanız iyi modelleme ve render yapabilen biri büyük ihitmalle iş bulacaktır. Fakat bu alanda sadece max yeterli olmaz Autocad programını da çok iyi derecede bilmelisiniz.
Hayallerinizde film sektörü varsa sadece Max ile yetinemezsiniz, Adobe Premiere ve AfterFX gibi programları da iyi derecede kullanmalısınız. Sinema sektöründe ise 35mm filmler ile çalışan başka programlar bulunmaktadır.
3DSMAX - NE , NEREDE ?
Öncelikle sırası ile ekranda gördüğümüz düğmelerin bir kısmına bakalım. Menüleri ve tüm düğmeleri bir seferde açıklamak mümkün değildir. Diğerlerini zamanla öğreneceksiniz.

2 dosyanın toplam boyutu 30 mb'dır direk sitemizden çekersiniz

Bu uygulama üyelerin foruma katılımını sağlamak içindir...

''aa,asdas,iii...vb gibi anlamsız mesajların uyeliginize mal olabilecegini unutmamalisiniz,sizden beklenen sadece memnuniyet ifadesi!
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Müteşekkir Olan Üyeler
80 bu mesaj sahibine müteşekkir oldular.

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 11820
Kayıt: 27.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 31
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 5/10/2007, 11:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersalasın üstad kutlarım güzel paylaşım.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12518
Kayıt: 25.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: afyonkarahisar

MesajTarih: 25/10/2007, 22:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12398
Kayıt: 24.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 32
Şehir: istanbul

MesajTarih: 27/10/2007, 01:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 8737
Kayıt: 05.08.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: Gaziantep

MesajTarih: 27/10/2007, 13:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler emeğinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Moderator
Moderator
Durum:Offline
Üye No: 12633
Kayıt: 27.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 15

MesajTarih: 27/10/2007, 23:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderHARİKA
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6898
Kayıt: 24.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: İZMİR

MesajTarih: 28/10/2007, 15:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndercok saolasın üstad
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12723
Kayıt: 29.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: istanbul

MesajTarih: 29/10/2007, 13:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkür kardeş
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12794
Kayıt: 30.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 30/10/2007, 17:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemeğinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12809
Kayıt: 30.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: ankara

MesajTarih: 30/10/2007, 20:00    Mesaj konusu: - Alıntıyla Cevap GönderÇok güzel olmuş ellerine sağlık çok beğendik
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12986
Kayıt: 02.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: istanbul

MesajTarih: 2/11/2007, 02:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersağol
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Misafir
Durum:
MesajTarih: 3/11/2007, 17:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderkardaş indirdikten sonra yşk edecem valla
Üst Bölüm

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13141
Kayıt: 03.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: antalya

MesajTarih: 3/11/2007, 21:17    Mesaj konusu: teşekkürrlerr Alıntıyla Cevap Gönderçokk saoluunnnnnn
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13149
Kayıt: 03.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 3/11/2007, 23:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderçok teşekkür ederim
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12723
Kayıt: 29.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: istanbul

MesajTarih: 4/11/2007, 00:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkür kardeş
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13622
Kayıt: 09.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 9/11/2007, 21:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13674
Kayıt: 10.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: istanbul

MesajTarih: 10/11/2007, 19:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler [align=right]
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12241
Kayıt: 13.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: İsatanbul

MesajTarih: 10/11/2007, 20:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6340
Kayıt: 04.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: Ankara

MesajTarih: 11/11/2007, 01:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersaol kardeş
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13725
Kayıt: 11.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: Antalya

MesajTarih: 11/11/2007, 15:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTeşekkürler Üsdadım
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 4942
Kayıt: 13.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: istanbul

MesajTarih: 12/11/2007, 15:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderellerine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13882
Kayıt: 13.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: istanbul

MesajTarih: 13/11/2007, 16:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13784
Kayıt: 12.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 13/11/2007, 16:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13992
Kayıt: 15.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: istanbul

MesajTarih: 15/11/2007, 00:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderçok teşşekürkler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14202
Kayıt: 18.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: Çorum

MesajTarih: 18/11/2007, 15:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersaol kardeş
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 4749
Kayıt: 09.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 18/11/2007, 16:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7661
Kayıt: 14.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: izmir

MesajTarih: 20/11/2007, 14:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderbakarak öğrenecezz
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14548
Kayıt: 23.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: samara

MesajTarih: 23/11/2007, 11:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderlink hani
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 10
Kayıt: 14.10.2006
Puan: 46
Mesajlar: 2536
Şehir: istanbul/seul

MesajTarih: 23/11/2007, 11:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndermesaj attıktan sonra ilk mesaja dön
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14722
Kayıt: 25.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 25/11/2007, 13:32    Mesaj konusu: saaoll Alıntıyla Cevap Göndersaolllllllllllllll
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder AIM YIM

Misafir
Durum:
MesajTarih: 27/11/2007, 22:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderwerwefsdfdsfewqrew
Üst Bölüm

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15179
Kayıt: 30.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: burdur

MesajTarih: 30/11/2007, 18:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderellerine saglık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15184
Kayıt: 30.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: KAYSERİ

MesajTarih: 1/12/2007, 19:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15349
Kayıt: 02.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: SİİRT

MesajTarih: 2/12/2007, 16:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertşk ederim
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15385
Kayıt: 02.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 2/12/2007, 21:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTeşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14557
Kayıt: 23.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: çorum

MesajTarih: 2/12/2007, 22:31    Mesaj konusu: Selam Alıntıyla Cevap Göndersalasın üstad kutlarım güzel paylaşım.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Misafir
Durum:
MesajTarih: 4/12/2007, 10:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteeşkürler
Üst Bölüm

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 36
Kayıt: 20.10.2006
Puan: 18
Mesajlar: 402
Şehir: istanbul

MesajTarih: 4/12/2007, 10:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderprofil.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7625
Kayıt: 13.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 5/12/2007, 20:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersaolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15806
Kayıt: 06.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: VAN

MesajTarih: 6/12/2007, 12:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersağolasın üstat ellerine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15806
Kayıt: 06.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: VAN

MesajTarih: 6/12/2007, 13:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndereyvallah kardeş sağolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15806
Kayıt: 06.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: VAN

MesajTarih: 6/12/2007, 21:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndereyvallah kardeş sağolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5477
Kayıt: 29.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 7
Şehir: ankara

MesajTarih: 7/12/2007, 13:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13880
Kayıt: 13.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: SAKARYA

MesajTarih: 13/12/2007, 13:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderçok teşekkür ederim
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15924
Kayıt: 13.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: iSTANBUL

MesajTarih: 13/12/2007, 16:04    Mesaj konusu: tşekkürler Alıntıyla Cevap Göndersağolun
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5204
Kayıt: 20.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 8
Şehir: samsun

MesajTarih: 13/12/2007, 18:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 1070
Kayıt: 27.01.2007
Puan: 0
Mesajlar: 6

MesajTarih: 11/1/2008, 17:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertşkler:)
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 532
Kayıt: 14.12.2006
Puan: 0
Mesajlar: 2

MesajTarih: 12/1/2008, 23:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersaol
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 10332
Kayıt: 01.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: istanbul

MesajTarih: 15/1/2008, 17:54    Mesaj konusu: teşekkürler Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15986
Kayıt: 31.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 14
Şehir: Manisa

MesajTarih: 16/1/2008, 00:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertşkler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 15444
Kayıt: 03.12.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 22/1/2008, 13:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderiyiymiş. şimdi millet bununla başlamak ister bir yerden. sağolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6624
Kayıt: 12.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: istanbul

MesajTarih: 1/2/2008, 12:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Aktif Üye
Aktif Üye
Durum:Offline
Üye No: 16091
Kayıt: 10.02.2008
Puan: 0
Mesajlar: 108
Şehir: izmir

MesajTarih: 12/2/2008, 14:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler güzel paylaşımın için. sıfırdan anlatıyor olması çok güzel
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 1334
Kayıt: 05.02.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5

MesajTarih: 24/2/2008, 21:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler kardeş elinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13447
Kayıt: 07.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 23
Şehir: izmir

MesajTarih: 25/2/2008, 13:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertskler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5292
Kayıt: 23.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: Sinop

MesajTarih: 26/2/2008, 15:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler çok ihtiyacım vardı
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5613
Kayıt: 05.05.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: Baki

MesajTarih: 27/2/2008, 16:32    Mesaj konusu: TEsEkKuR Alıntıyla Cevap GönderTEsEKKuR KaRdEs
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder YIM MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 8004
Kayıt: 20.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 1/3/2008, 18:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderthanks
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13482
Kayıt: 07.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 48
Şehir: istanbul

MesajTarih: 3/3/2008, 16:40    Mesaj konusu: cevap Alıntıyla Cevap Gönderinceleme gerkli bakalım
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14631
Kayıt: 24.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: adana

MesajTarih: 5/3/2008, 15:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderellerine kollarına sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 11952
Kayıt: 30.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 29
Şehir: rize

MesajTarih: 5/3/2008, 18:46    Mesaj konusu: Tşkrler Alıntıyla Cevap Gönderkardeş eline sağlıl Teşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Aktif Üye
Aktif Üye
Durum:Offline
Üye No: 3813
Kayıt: 26.03.2007
Puan: 14
Mesajlar: 154
Şehir: ankara

MesajTarih: 5/3/2008, 19:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 1111
Kayıt: 29.01.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2

MesajTarih: 8/3/2008, 07:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler kardeş
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 13983
Kayıt: 14.11.2007
Puan: 15
Mesajlar: 1390
Şehir: Trabzon

MesajTarih: 8/3/2008, 13:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndercoookkkk sagolasin kardes
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16151
Kayıt: 24.02.2008
Puan: 0
Mesajlar: 14
Şehir: AYDIN

MesajTarih: 8/3/2008, 23:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderEllerine sağlık çok iyi paylaşım
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder YIM MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13439
Kayıt: 07.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: Ankara

MesajTarih: 28/3/2008, 12:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7356
Kayıt: 06.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 31
Şehir: antalya

MesajTarih: 31/3/2008, 23:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7059
Kayıt: 29.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: BURSA

MesajTarih: 23/4/2008, 15:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndereyv.saolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 1594
Kayıt: 12.02.2007
Puan: 0
Mesajlar: 12

MesajTarih: 26/4/2008, 17:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 4469
Kayıt: 05.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: istanbul

MesajTarih: 27/6/2008, 09:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTSKLERR.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16319
Kayıt: 26.03.2008
Puan: 0
Mesajlar: 45
Şehir: bartın

MesajTarih: 6/7/2008, 20:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderbendede bir kitap var ama bunu da merak ettim emeğine sağlık teşekkür ederim.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 3579
Kayıt: 23.03.2007
Puan: 0
Mesajlar: 9
Şehir: Karabük

MesajTarih: 15/7/2008, 15:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 983
Kayıt: 06.01.2007
Puan: 0
Mesajlar: 8
Şehir: istanbul

MesajTarih: 15/8/2008, 12:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16808
Kayıt: 23.06.2008
Puan: 0
Mesajlar: 25
Şehir: Bursa

MesajTarih: 11/9/2008, 13:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17532
Kayıt: 24.09.2008
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: SAMSUN

MesajTarih: 25/9/2008, 21:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder3dmax harıka bır program
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6609
Kayıt: 12.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 11
Şehir: istanbul

MesajTarih: 17/11/2008, 12:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 9704
Kayıt: 23.08.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 24/11/2008, 17:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6946
Kayıt: 26.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 44
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 28/11/2008, 19:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler arkadaşım
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 11716
Kayıt: 24.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: ERZURUM

MesajTarih: 28/11/2008, 20:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler emeğinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7579
Kayıt: 12.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: esk

MesajTarih: 20/12/2008, 17:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndereywallah
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17602
Kayıt: 02.10.2008
Puan: 0
Mesajlar: 86
Şehir: Kocaeli

MesajTarih: 26/12/2008, 21:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13549
Kayıt: 08.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 15/1/2009, 13:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTESEKKURLER EMEGINE SAGLIK.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 11197
Kayıt: 15.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 17
Şehir: paris

MesajTarih: 30/1/2009, 19:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7135
Kayıt: 01.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: urfa

MesajTarih: 31/1/2009, 23:47    Mesaj konusu: max dosyası Alıntıyla Cevap Göndersevgili kardeşim allah senden razı olsun
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 18302
Kayıt: 28.12.2008
Puan: 3
Mesajlar: 11
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 15/2/2009, 17:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersağolasın.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7791
Kayıt: 16.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: ankara

MesajTarih: 21/2/2009, 21:18    Mesaj konusu: teşekkür Alıntıyla Cevap Göndersağolun
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 18748
Kayıt: 04.02.2009
Puan: 0
Mesajlar: 41
Şehir: ankara

MesajTarih: 24/2/2009, 18:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTSKLER
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12557
Kayıt: 26.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 7
Şehir: bursa

MesajTarih: 11/3/2009, 11:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14391
Kayıt: 21.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 13/3/2009, 01:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertşk ederim
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14573
Kayıt: 23.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 9
Şehir: istanbul

MesajTarih: 16/3/2009, 15:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndersaol kardeşim eline sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19243
Kayıt: 16.03.2009
Puan: 17
Mesajlar: 15
Şehir: denizli-bursa

MesajTarih: 18/3/2009, 20:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 8003
Kayıt: 20.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: KOCAELİ

MesajTarih: 19/3/2009, 18:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 11616
Kayıt: 22.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 24/3/2009, 08:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertşk.ler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5610
Kayıt: 04.05.2007
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: istanbul

MesajTarih: 24/4/2009, 09:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkur
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19773
Kayıt: 20.04.2009
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 24/4/2009, 17:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemegine saglik
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6691
Kayıt: 15.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: ISTANBUL

MesajTarih: 29/4/2009, 20:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderumarım aradıgım ıcerıgı bulurum cok tesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 4766
Kayıt: 10.04.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 5/5/2009, 10:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderÇOK İHTİYAÇ VARDI TEŞEŞKKÜRLER
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 10265
Kayıt: 01.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 9
Şehir: ISTANBUL

MesajTarih: 12/5/2009, 10:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14688
Kayıt: 24.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 7
Şehir: İSTANBL

MesajTarih: 15/5/2009, 22:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19982
Kayıt: 07.05.2009
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: Konya

MesajTarih: 2/6/2009, 16:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTeşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17050
Kayıt: 30.07.2008
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: Konya

MesajTarih: 16/6/2009, 16:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderkerdeşim eline sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 18596
Kayıt: 22.01.2009
Puan: 1
Mesajlar: 45
Şehir: Yoloten

MesajTarih: 16/6/2009, 16:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderEline Sağlık Bakalım bakalım Very Happy
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20716
Kayıt: 20.07.2009
Puan: 5
Mesajlar: 8
Şehir: BURSA

MesajTarih: 1/8/2009, 22:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20774
Kayıt: 26.07.2009
Puan: 0
Mesajlar: 18
Şehir: istanbul

MesajTarih: 20/8/2009, 04:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20949
Kayıt: 18.08.2009
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: ordu

MesajTarih: 30/9/2009, 17:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemeginize saglik
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 5930
Kayıt: 22.05.2007
Puan: 0
Mesajlar: 2
Şehir: ankara

MesajTarih: 8/10/2009, 15:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkür ederim emeğine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21292
Kayıt: 07.10.2009
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 8/10/2009, 22:13    Mesaj konusu: emeğinize sağlık teşekkür ederiz Alıntıyla Cevap Gönderemeğinize sağlık teşekkür ederiz Rolling Eyes Wink Idea Confused Laughing
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16434
Kayıt: 26.04.2008
Puan: 0
Mesajlar: 14
Şehir: ADANA

MesajTarih: 17/10/2009, 02:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndercok tesekkürederim
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21519
Kayıt: 30.10.2009
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 30/10/2009, 23:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20807
Kayıt: 30.07.2009
Puan: 19
Mesajlar: 78
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 31/10/2009, 01:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler iyi çalışmalar
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder MSNM

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 19122
Kayıt: 07.03.2009
Puan: 0
Mesajlar: 216
Şehir: giresun

MesajTarih: 31/10/2009, 19:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndercok teşekkür ederiz
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17988
Kayıt: 14.11.2008
Puan: 0
Mesajlar: 7
Şehir: istanbul

MesajTarih: 31/10/2009, 21:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderellerinize sağlık valla süper kaynak yaw
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21669
Kayıt: 13.11.2009
Puan: 0
Mesajlar: 8
Şehir: DENİZLİ

MesajTarih: 25/11/2009, 23:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTeşekkürler ellerin dert görmesin
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21796
Kayıt: 26.11.2009
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: GAZİANTEP

MesajTarih: 20/12/2009, 20:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertsk Emeğinize sağLık.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21937
Kayıt: 10.12.2009
Puan: 0
Mesajlar: 46
Şehir: EDİRNE

MesajTarih: 20/12/2009, 23:02    Mesaj konusu: teşekkürler Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19596
Kayıt: 07.04.2009
Puan: 7
Mesajlar: 44
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 21/12/2009, 12:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21383
Kayıt: 18.10.2009
Puan: 5
Mesajlar: 42
Şehir: istanbul

MesajTarih: 24/12/2009, 00:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderSağol dostum
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21674
Kayıt: 13.11.2009
Puan: 5
Mesajlar: 7
Şehir: Yozgat

MesajTarih: 26/12/2009, 16:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 18724
Kayıt: 03.02.2009
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: SAMSUN

MesajTarih: 1/1/2010, 16:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTEŞEKKÜR EDERİM
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20586
Kayıt: 06.07.2009
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: istanbul

MesajTarih: 12/1/2010, 22:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemeğinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6917
Kayıt: 25.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: MERSIN

MesajTarih: 18/1/2010, 02:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertesekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7143
Kayıt: 01.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: ordu

MesajTarih: 28/1/2010, 17:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 10970
Kayıt: 12.09.2007
Puan: 0
Mesajlar: 1
Şehir: istanbul

MesajTarih: 10/2/2010, 23:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 2909
Kayıt: 14.03.2007
Puan: 0
Mesajlar: 8
Şehir: manisa

MesajTarih: 11/2/2010, 23:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler.
ellerine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13726
Kayıt: 11.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: Kocaeli

MesajTarih: 20/2/2010, 12:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler eline sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19343
Kayıt: 23.03.2009
Puan: 5
Mesajlar: 5
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 2/3/2010, 13:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 21000
Kayıt: 24.08.2009
Puan: 0
Mesajlar: 7
Şehir: Antalya

MesajTarih: 18/3/2010, 14:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderinşallah aradığım şeydir. sağolasın
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 13052
Kayıt: 02.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: ankara

MesajTarih: 31/3/2010, 15:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderYardımlarından dolayı çok teşekkürler.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20712
Kayıt: 19.07.2009
Puan: 15
Mesajlar: 26
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 2/6/2010, 16:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderya bunu nasıl indiririiz acaba
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 7
Kayıt: 12.10.2006
Puan: 140
Mesajlar: 3354
Şehir: girne

MesajTarih: 2/6/2010, 17:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderÜst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 22525
Kayıt: 24.03.2010
Puan: 1
Mesajlar: 15
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 2/6/2010, 18:11    Mesaj konusu: teşekkürler Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 17517
Kayıt: 23.09.2008
Puan: 1
Mesajlar: 44
Şehir: İSTANBUL

MesajTarih: 8/6/2010, 22:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderelinize sağlık teşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20335
Kayıt: 09.06.2009
Puan: 7
Mesajlar: 5
Şehir: Trabzon

MesajTarih: 24/7/2010, 12:28    Mesaj konusu: teşekkür Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler çok sağolun
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 22810
Kayıt: 22.06.2010
Puan: 7
Mesajlar: 23
Şehir: ADANA

MesajTarih: 4/8/2010, 13:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20178
Kayıt: 26.05.2009
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 4/8/2010, 19:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler çok faydalı
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14690
Kayıt: 24.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: izmir

MesajTarih: 1/9/2010, 06:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16728
Kayıt: 01.06.2008
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: uşak

MesajTarih: 5/9/2010, 17:12    Mesaj konusu: tşk............ Alıntıyla Cevap Göndertşk.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 20737
Kayıt: 21.07.2009
Puan: 15
Mesajlar: 32
Şehir: ADANA

MesajTarih: 10/10/2010, 16:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderelinize saglik
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Etkin Üye
Etkin Üye
Durum:Offline
Üye No: 7
Kayıt: 12.10.2006
Puan: 140
Mesajlar: 3354
Şehir: girne

MesajTarih: 15/1/2011, 17:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndertek ve en önemli kaynak diyebilirim arkadaşlar.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 19250
Kayıt: 17.03.2009
Puan: 0
Mesajlar: 11
Şehir: SAKARYA

MesajTarih: 24/5/2011, 14:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler eline emeğine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 12114
Kayıt: 06.10.2007
Puan: 0
Mesajlar: 23
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 3/6/2011, 13:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 16354
Kayıt: 07.04.2008
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: KOCAELI

MesajTarih: 6/6/2011, 16:44    Mesaj konusu: Emekler hicbir zaman bosa cikmaz. Alıntıyla Cevap GönderTesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 7317
Kayıt: 05.07.2007
Puan: 0
Mesajlar: 6
Şehir: istanbul

MesajTarih: 7/9/2011, 12:57    Mesaj konusu: eyvalla Alıntıyla Cevap Gönderçok teşekkürler paylaşım için
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 22847
Kayıt: 06.10.2010
Puan: 0
Mesajlar: 9
Şehir: İZMİR

MesajTarih: 2/12/2011, 11:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Göndereline sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6839
Kayıt: 23.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 5
Şehir: gaziantep

MesajTarih: 20/12/2011, 09:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler emeğinize sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 706
Kayıt: 20.12.2006
Puan: 0
Mesajlar: 3

MesajTarih: 30/7/2012, 19:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderellerine sağlık
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 23741
Kayıt: 30.12.2012
Puan: 5
Mesajlar: 2
Şehir: İzmir

MesajTarih: 30/12/2012, 13:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemeğinize sağlık çok teşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 24073
Kayıt: 23.02.2013
Puan: 11
Mesajlar: 28
Şehir: edirne

MesajTarih: 5/3/2013, 22:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 6732
Kayıt: 18.06.2007
Puan: 0
Mesajlar: 3
Şehir: istanbul

MesajTarih: 11/3/2013, 09:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 25150
Kayıt: 21.12.2013
Puan: 5
Mesajlar: 14
Şehir: Yozgat

MesajTarih: 21/12/2013, 02:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTesekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 283
Kayıt: 06.12.2006
Puan: 0
Mesajlar: 4
Şehir: newyork

MesajTarih: 12/2/2014, 10:05    Mesaj konusu: selam Alıntıyla Cevap GönderTesekkurler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 30470
Kayıt: 17.09.2014
Puan: 2
Mesajlar: 30
Şehir: ANKARA

MesajTarih: 14/3/2015, 11:54    Mesaj konusu: TEŞEKKÜR EDERİM Alıntıyla Cevap GönderPAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 27235
Kayıt: 27.03.2014
Puan: 6
Mesajlar: 38
Şehir: BATMAN

MesajTarih: 15/3/2015, 12:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekürler payşaiım için
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 23183
Kayıt: 13.11.2012
Puan: 2
Mesajlar: 10
Şehir: KAYSERİ

MesajTarih: 18/6/2015, 02:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderemegine saglik
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 40945
Kayıt: 04.02.2016
Puan: 4
Mesajlar: 7
Şehir: TEKİRDAĞ

MesajTarih: 2/3/2016, 14:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 14533
Kayıt: 23.11.2007
Puan: 0
Mesajlar: 10
Şehir: ankara

MesajTarih: 7/3/2016, 08:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönderteşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder

Üye
Üye
Durum:Offline
Üye No: 35052
Kayıt: 02.04.2015
Puan: 0
Mesajlar: 46
Şehir: İstanbul

MesajTarih: 7/3/2016, 13:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap GönderTeşekkürler
Üst Bölüm
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Mesajları göster:   

Yeni Başlık Gönder    Mesaj için teşekkür et
Cevap Gönder   

   Mesaj Panosu

    3DSmax/PhotoshopForum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Bookmark this page to Facebook Bookmark this page to Twitter Bookmark this page to GoogleBookmark this page to Delicious Bookmark this page to Digg Bookmark this page to Blogmarks Bookmark this page to Blinklist Bookmark this page to Furl Bookmark this page to linkaGoGo Bookmark this page to Reddit Bookmark this page to Simpy Bookmark this page to Technorati Bookmark this page to Spurl Bookmark this page to Yahoo!


Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevap Son Mesajlar
Yeni mesaj yok Önemli: HİDROLİK DEVRE ELEMANLARI resimli anl... huso Hidrolik & Pnömatik &Pompalar 17 19/12/2012, 12:47 Son gönderilen mesajlar
MKTR_AHMET
Yeni mesaj yok Önemli: CATIA Sıfırdan Profesyonel Öğrenim Eğ... silistre Catia 214 15/11/2012, 22:15 Son gönderilen mesajlar
hcozalp
Yeni mesaj yok Önemli: Catia analiz notları (ingilizce,resimli) silistre Catia 10 23/2/2016, 02:26 Son gönderilen mesajlar
FnERHAN
Yeni mesaj yok Önemli: Adobe Photoshop CS2 Dersleri Resimli ... 3aaa 3DSmax/Photoshop 0 9/11/2007, 19:58 Son gönderilen mesajlar
3aaa
Yeni mesaj yok Önemli: İleri Derece Excell (Resimli Konu Anl... eisentein Excell/MS yazilimlari 28 10/4/2016, 12:36 Son gönderilen mesajlar
SELMA SUNBUL
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio Max Kitabı maximen 3DSmax/Photoshop 169 7/11/2017, 12:15 Son gönderilen mesajlar
aydogan33
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio Max 9 Tutorials (Full) silistre 3DSmax/Photoshop 9 29/3/2008, 23:31 Son gönderilen mesajlar
sanaloptik
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio MAX Türkçe Eğitim Videoları huso 3DSmax/Photoshop 18 6/3/2008, 11:35 Son gönderilen mesajlar
genc_mucit
Yeni mesaj yok Önemli: Visual Studio .Net 2005 Express Edition mahrocan Asp.NET/C#/VB.NET 4 13/3/2007, 18:06 Son gönderilen mesajlar
silistre
Yeni mesaj yok Önemli: 3D Studio Max 5 video eğitim linkleri... falconmare 3DSmax/Photoshop 22 22/3/2009, 17:27 Son gönderilen mesajlar
pilavüstükuru


Kod Çalışma Süresi = 0.1302 saniye, SQL Sorgu Adedi = 27, GZIP = Kapalı Hata denetimi = Kapalı,
Powered by phpBBPano Güvenliği

142073 Saldırı girişimi engellendi